Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » 02/2012, 50 LAT HOTELARZA » Jubileusz Tadeusza Tulibackiego

Jubileusz Tadeusza Tulibackiego

Tadeusz Tulibacki jest związany z „Hotelarzem”, który w tym roku obchodzi swoje 50-lecie, niemal od początku, a przynajmniej tak może się wydawać. Obchodzący w tym miesiącu swoje 90. urodziny Tadeusz Tulibacki był wieloletnim członkiem kolegium redakcyjnego i cały czas utrzymuje z nim żywy kontakt.

Pierwszy i długoletni dyrektor Domu Chłopa w Warszawie, przez 15 lat sekretarz generalny Zrzeszenia Hoteli Polskich, autor wie

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.Dostęp dla prenumeratorów Hotelarza
Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
 • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
 • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
 • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
 • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
 • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
 • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
 • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
 • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze: 4 dla “Jubileusz Tadeusza Tulibackiego”

 1. Barbara Wilczyńska

  Wszyscy, którzy znają pana Tadeusza Tulibackiego (ja też), są szczęściarzami. Serdeczne gratulacje i życzenia jeszcze wielu lat życia w dobrym zdrowiu i co tu dużo mówić – aktywności zawodowej, której tylko pozazdrościć. Serdeczności
  Barbara Wilczyńska, OST Gromada

  • Marek Polakiewicz

   Ja także wraz z małżonką miałem wielkie szczęście znać i utrzymywać stałe i bardzo serdeczne kontakty od 35 lat.
   Niestety dzisiaj nie mam dobrej wiadomości.
   W dniu 8 listopada br. w niedzielę odszedł od nas Pan Tadeusz TULIBACKI, wielka legenda polskiej albergologii, wspaniała postać, który poświęcił się z ogromną pasją naszej branży. Pogrzeb śp. Tadeusza TULIBACKIEGO odbędzie się we wtorek na Warszawskich Powązkach.
   Cześć Jego pamięci.

 2. Mariusz Malicki

  Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość, jaka otrzymałem od rodziny, o odejściu Pana Tadeusza ze świata doczesnego, w dniu 8 listopada. Spotkania z Tadeuszem dawały zawsze wiele satysfakcji, poruszane problemy, otrzymane rady nigdy mnie nie zawiodły. Serdeczność z jaka zawsze byłem witany, rozmowy, to wszystko na zawsze pozostanie w mojej pamięci.
  Polskie Hotelarstwo juz nigdy nie bedzie takie samo, odszedł wielki autorytet, brakuje słów…
  Mariusz Malicki
  Polska Izba Hotelarstwa

 3. Andrzej Puchacz

  Odszedł człowiek wybitny i skromny. Nauczyciel kilku pokoleń hotelarzy i osób związanych
  z branżą turystyczną. Nestor polskiego hotelarstwa, wykładowca wielu szkół i uczelni, wymagający i pomagający, inspirujący wiedzą i niesłychaną kulturą osobistą. Pracujący do końca. Cześć Jego pamięci ! Dziękuję za wiedzę i inspiracje Panie Profesorze !
  Andrzej Puchacz, Travpol

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Traffic w centrum Wrocławia

W pierwszym kwartale 2019 r. w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej ruszyć ma hotel Traffic z 36 pokojami, drugi obiekt pod tą marką po (...)

FILM Gala konkursu Hotelarz Roku 2018 FILM

Film z gali wręczenia nagród w organizowanym przez „Hotelarza” konkursie „Hotelarz Roku 2018″, która odbyła się w dniu 26 listopada 2018 w hotelu Sofitel Warszawa (...)

HOTELARZE ROKU 2018: Tomasz Schweda, Hotelarz do 35. Roku Życia, Mercure Kraków Stare Miasto

Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny flagowego hotelu Mercure w Polsce – Mercure Kraków Old Town, głosami Kapituły Konkursu na Hotelarzy Roku, został Hotelarzem do 35. Roku (...)

Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem powstającego Best Western Premier we Wrocławiu

Dyrektorem generalnym hotelu Best Western Premier City Center we Wrocławiu, który otwarty ma być w marcu, została , ostatnio dyrektor operacyjna 5-gwiazdkowego The Granary – (...)

Best Western z kolejnym obiektem w Rzeszowie

Do portfolio sieci Best Western dołączył właśnie hotel Principe z Rzeszowa, który będzie działał pod marką Best Western Premier. To drugi, po Best Western Plus (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA