Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Pracownicy Loft Aparts w Łodzi w ubiorach zaprojektowanych przez studentkę ASP

Pracownicy Loft Aparts w Łodzi w ubiorach zaprojektowanych przez studentkę ASP


Pracownicy obiektu Loft Aparts mieszczącego się w XIX-wiecznej  przędzalni Karola Scheiblera w Łodzi będą mieli unikatowe stroje, które specjalnie dla nich zaprojektowała studentka łódzkiej ASP.

Strój recepcjonistki Loft Aparts
Konkurs, który zorganizowały Loft Aparts razem z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi wygrała Weronika Fejdasz. Studentka III roku Wydziału Tkaniny i Ubioru zaprojektowała służbowe stroje dla pracowników recepcji Loft Aparts i pracowników kawiarni Cafe Loft. Projektantka inspirowała się polskim XIX-wiecznym ubiorem oraz industrializmem widocznym w architekturze Fabryki Scheiblera.  – Kolorystyka eleganckiego ubioru recepcjonistki jest stonowana, szykowna oraz dopasowana w tonie do logo Loft Aparts. Klasyczny i wizytowy wygląd zawdzięcza stylizacji na dworski strój z epoki świetności adaptowanej na apartamenty fabryki włókiennictwa. Z kolei odzież jaką będzie nosić barmanka podkreśli nietypowość miejsca przez kolorystykę spójną z wystrojem, współczesną formę i niebanalny krój – tłumaczy Weronika Fejdasz.

I właśnie to urzekło organizatorów konkursu. – Chcieliśmy zamienić zwykły ubiór naszych pracowników na coś zupełnie wyjątkowego i niebanalnego. Wybraliśmy ten projekt, bo w subtelny, ale wyszukany sposób nawiązuje do bliskich nam, fabrykanckich tradycji – mówi Anna Sabat z Loft Aparts. Korzyści są dwustronne. – Tego typu konkursy są dla studentów cennym doświadczeniem, bo pozwalają im sprawdzić swoje umiejętności przy realizacji konkretnych zleceń – mówi Dziekan Wydziału Tkaniny  i Ubioru ASP, dr hab. Małgorzata Dobrzyniecka-Kojder. Kiedy stroje wyjdą spod igły krawca w kawiarni Cafe Loft odbędzie się specjalny pokaz z udziałem pracowników hotelu i przedstawicieli ASP.

Loft Aparts to luksusowe apartamenty hotelowe, które mieszczą się w  XIX–wiecznej Fabryce Scheiblera. Monumentalna przędzalnia z rubinowej cegły to jeden z najładniejszych zabytków Łodzi i serce zabytkowej dzielnicy Księży Młyn. W fabryce mieści się postindustrialna kawiarnia, w której cyklicznie odbywają się wystawy, warsztaty, pokazy i spotkania w ramach cyklu Art & Education.                                    Strój barmanki Cafe LoftSkomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Otwarto hotel ibis Styles Warszawa City

W czwartek 15 marca oficjalnie otwarto mieszczący się przy ulicy Grzybowskiej 220-pokojowy hotel ibis Styles Warszawa City. Na uroczystej inauguracji jego działalności pojawiło się wielu (...)

Jeszcze w tym roku na rynek wejdze 8 tys. pokoi hotelowych

W tym roku w Polsce oddanych zostanie ponad 8 tysięcy pokoi hotelowych, co stanowi około 6% bazy hotelowej w naszym kraju, wynika z danych zawartych (...)

Efektywna i zyskowna sprzedaż konferencji i bankietów

W czwartek 15 marca w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott odbyło się drugie w tym roku seminarium szkoleniowe z cyklu Akademii Hotelarza. Nasi eksperci, Blanka (...)

Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Arche

Magdalena Żelech, ostatnio zwązana z Grupą Zdrojowa Invest, dołączyła do zespołu Arche Hotele, gdzie objęła stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w warszawskim biurze spółki. Magdalena (...)

Pałac Alexandrinum zyskał dodatkowe pokoje i powierzchnię konferencyjną

Pałac Alexandrinum, 4-gwiazdkowy hotel położony w Krubkach-Górkach 13 km od Warszawy, zyskał dwie nowoczesne sale balowo – konferencyjne, oraz 18 dodatkowych pokoi. Jak mówi dyrektor (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA