Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Hotel Aquarion w Zakopanem przyjął pierwszych gości

Hotel Aquarion w Zakopanem przyjął pierwszych gości


Otwarty został hotel Aquarion ze 136 pokojami, restauracją na 180 gości i trzema salami konferencyjnymi, połączony z aquaparkiem, należącym do spółki Polskie Tatry. Hotel zarządzany jest przed grupę Dobry Hotel, a powstał w byłej condo inwestycji Hotel System, którą wykupili prywatni nabywcy pokoi i utworzyli spółkę. W Zakopanem powstają też jeszcze m.in. Best Western Gubałówka, Radisson Blu i Nosalowy Dwór w centrum miasta.

Zdj. Dobry Hotel

Hotel Aquarion to 4-gwiazdkowy obiekt zlokalizowany przy ulicy Jagiellońskiej. Poza pokojami, do dyspozycji gości jest także restauracja serwująca dania kuchni europejskiej z regionalnymi akcentami oraz Aquapark, od którego dzieli tylko wewnętrzny  korytarz, z takimi atrakcjami jak baseny, zjeżdżalnie, jacuzzi czy taras widokowy. Dla biznesu stworzono trzy sale konferencyjne z możliwością połączenia ich w jedną o pow. 220 m kw. na 200 osób. Stworzono też Strefę Relaksu z trzema gabinetami SPA, sauną suchą i parową oraz kameralną salą do ćwiczeń. Dyrektorem hotelu Aquarion został Paweł Migacz. Kolejny hotel zarządzany przez Dobry hotel ruszyć ma w kwietniu - 3-gwiazdkowy Altus w Poznaniu, a potem Deo w Gdańsku, Best Western Inter City i Unicus Palace we Wrocławiu oraz hotel Altus na ul. Pankiewicza w Warszawie.

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Planuje kolejne markowe hotele

W najnowszym „Hotelarzu” rozmawiamy z Arturem Kozieją, inwestorem hotelarskim który otworzył hotel Metropolo by Golden Tulip w Krakowie, otwiera Lake Hill Resort&Spa w Sosnówce i (...)

Co dalej z Orbisem?

Rok 2018 był kolejnym dobrym rokiem Grupy Orbis, jeśli chodzi o przychody i wyniki hoteli w całym regionie. I dobrych wyników można się było spodziewać (...)

Raport Demand Outlook wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza”

Wszyscy prenumeratorzy „Hotelarza” wraz z najnowszym wydaniem miesięcznika otrzymają także opracowany przez specjalistów z Z-Factor raport „Demand Outlook, Polska&Europa Środkowo-Wschodnia 2018” opisujący rynek spotkań w (...)

Hilton Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska z portfolio 15 marek i ponad 5600 nieruchomości z prawie 913 000 pokojami w 103 krajach, została Sponsorem Platynowym organizowanej (...)

Orbis wciąż rośnie, zysk netto za ubiegły rok to 141,9 mln zł

Grupa Orbis podsumowała ubiegł rok. Spółka podtrzymała wzrost kluczowych wskaźników operacyjnych piąty rok z rzędu. Dobre wyniki operacyjne potwierdza także wzrost przychodów o +4,1% w (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-19 Kelner /-ka Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-19 Pomoc kucharza Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-19 Kucharz Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-15 Recepcja Hotel Aspen
  2019-02-11 Titolare Chorzow-Katowice
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
  2019-02-21 Manager Sprzedaży i marketingu Warszawa lub dowolna miejscowość w okolicy - praca z domu
  2019-02-21 kelner Jeleśnia
  2019-02-12 KUCHARZ Krubki-Górki
  2019-02-21 Menedżer Restauracji Warszawa
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA