Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne

Advertisement

O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » W Gdańsku ruszył trzeci hotel marki Hampton by Hilton

W Gdańsku ruszył trzeci hotel marki Hampton by Hilton


Na gdańskiej Starówce otwarty został hotel Hampton by Hilton Old Town ze 174 pokojami. To trzeci Hampton w Gdańsku, 10. w Polsce, jednocześnie pierwszy hotel dzierżawiony i zarządzany przez VHM Hotel Management, spółkę-córkę Satoria Group.Hotel powstał w ramach przebudowy i nadbudowy ciągu kamienic przy ul. Długiej i Piwnej. W jednej z nich działało kino Neptun i dawna hala biletowa została przekształcona w lobby. Pokoje zostały wyposażone m.in. w 40-calowe telewizory. W hotelu znajdują się też m.in. dwie sale konferencyjne o powierzchni 40 m kw. każda., sala fitness, strefa relaksu i pracy ze strefą przekąsek otwartą 24 godzinę na dobę oraz parking podziemny na 34 samochody. Inwestorem jest deweloper Capital Group, a dzierżawcą spółka VHM Hotel Management, która podpisała umowę franczyzową z siecią Hilton Worldwide na markę Hampton by Hilton. Projekt hotelu przygotowała pracownia AGK Architekci AW, a generalnym wykonawcą był Erbud. Koszt inwestycji szacowany jest na ponad 50 mln zł.


To już trzeci Hampton by Hilton otwarty w tym roku w Polsce. W kwietniu ruszył hotel w Oswięcimiu, a w maju w Warszawie na Służewcu biurowym. Jeszcze w tym roku otwarte mają być kolejne Hamptony w Poznaniu i Kaliszu.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

ibis Styles w Radomiu

Radomski hotel Aviator zostanie wkrótce całkowicie przebudowany, a w jego miejscu w 2020 roku otwarty ma zostać 100 pokojowy ibis Styles – informuje Radio Plus (...)

Koniec szarej strefy w hotelarstwie?

Ministerstwo Sportu i Turystyki zajęło się postulowanym przez branżę hotelarską i turystyczną problemem szarej strefy, związanym z krótkoterminowym najmem nieruchomości. Nowe regulacje mają ujednolicić kwestie (...)

LG Electronics Sponsorem Platynowym Hotel Trends Poland&CEE 2018

LG Electronics, wiodący dostawca technologii elektronicznych, został Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 26-27 listopada w hotelu (...)

Tomasz Tatara na czele dwóch obiektów Grupy Dobry Hotel

Tomasz Tatara, dotychczasowy dyrektor hotelu Sedan w Sopocie, stanął na czele dwóch obiektów sieci Dobry Hotel, obejmując dodatkowo stery w hotelu Różany Gaj w Gdyni (...)

Marka hotelowa z Panamy planuje ekspansję w Polsce

Selina, stworzona w 2015 roku w Panamie sieć hotelowa, posiadająca obecnie 24 nieruchomości w 8 państwach Ameryki Łacińskiej, zapowiada wejście do Polski. Otwarcie pierwszego hotelu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/430725843691187/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection timed out in /0/fb/refresh.php on line 22

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh.php on line 31

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA