Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » W Gdańsku ruszył trzeci hotel marki Hampton by Hilton

W Gdańsku ruszył trzeci hotel marki Hampton by Hilton


Na gdańskiej Starówce otwarty został hotel Hampton by Hilton Old Town ze 174 pokojami. To trzeci Hampton w Gdańsku, 10. w Polsce, jednocześnie pierwszy hotel dzierżawiony i zarządzany przez VHM Hotel Management, spółkę-córkę Satoria Group.Hotel powstał w ramach przebudowy i nadbudowy ciągu kamienic przy ul. Długiej i Piwnej. W jednej z nich działało kino Neptun i dawna hala biletowa została przekształcona w lobby. Pokoje zostały wyposażone m.in. w 40-calowe telewizory. W hotelu znajdują się też m.in. dwie sale konferencyjne o powierzchni 40 m kw. każda., sala fitness, strefa relaksu i pracy ze strefą przekąsek otwartą 24 godzinę na dobę oraz parking podziemny na 34 samochody. Inwestorem jest deweloper Capital Group, a dzierżawcą spółka VHM Hotel Management, która podpisała umowę franczyzową z siecią Hilton Worldwide na markę Hampton by Hilton. Projekt hotelu przygotowała pracownia AGK Architekci AW, a generalnym wykonawcą był Erbud. Koszt inwestycji szacowany jest na ponad 50 mln zł.


To już trzeci Hampton by Hilton otwarty w tym roku w Polsce. W kwietniu ruszył hotel w Oswięcimiu, a w maju w Warszawie na Służewcu biurowym. Jeszcze w tym roku otwarte mają być kolejne Hamptony w Poznaniu i Kaliszu.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Warszawa: ruszył Arche Hotel Krakowska z 344 pokojami. W condo

Na przełomie września i października otwarty został 4-gwiazdkowy Arche Hotel Krakowska na granicy Ochoty i Włoch. Oferuje 344 pokoje, w 13 apartamentów, oraz 15 sal (...)

Jak utrzymać deklarowaną jakość hotelu na trudnym rynku pracy?

Obecnie największym problemem branży hotelarskiej jest absolutny brak pracowników, gdy na generalny spadek bezrobocia nałożył się jeszcze boom inwestycyjny w hotelarstwie. W efekcie nie ma (...)

Revenue management w Akademii Hotelarza

W czwartek 11 października w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się kolejne z tegorocznych seminariów szkoleniowych w ramach Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone (...)

Orbis wchodzi do Chorwacji

Orbis S.A. – wyłączny licencjodawca marek AccorHotels w Europie Wschodniej, podpisał z chorwacka spółką Rox umowę o zarządzanie hotelem w Zagrzebiu pod marką Novotel. Będzie (...)

Sukces kolejnej edycji HMC

POD PATRONATEM HOTELARZA Jedna konferencja – kilkadziesiąt godzin spędzonych ze specjalistami, tysiąc uczestników, mnóstwo pozytywnych emocji. Tak w skrócie można podsumować Hotel Marketing Conference 2018 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA