Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » W Gdańsku ruszył trzeci hotel marki Hampton by Hilton

W Gdańsku ruszył trzeci hotel marki Hampton by Hilton


Na gdańskiej Starówce otwarty został hotel Hampton by Hilton Old Town ze 174 pokojami. To trzeci Hampton w Gdańsku, 10. w Polsce, jednocześnie pierwszy hotel dzierżawiony i zarządzany przez VHM Hotel Management, spółkę-córkę Satoria Group.Hotel powstał w ramach przebudowy i nadbudowy ciągu kamienic przy ul. Długiej i Piwnej. W jednej z nich działało kino Neptun i dawna hala biletowa została przekształcona w lobby. Pokoje zostały wyposażone m.in. w 40-calowe telewizory. W hotelu znajdują się też m.in. dwie sale konferencyjne o powierzchni 40 m kw. każda., sala fitness, strefa relaksu i pracy ze strefą przekąsek otwartą 24 godzinę na dobę oraz parking podziemny na 34 samochody. Inwestorem jest deweloper Capital Group, a dzierżawcą spółka VHM Hotel Management, która podpisała umowę franczyzową z siecią Hilton Worldwide na markę Hampton by Hilton. Projekt hotelu przygotowała pracownia AGK Architekci AW, a generalnym wykonawcą był Erbud. Koszt inwestycji szacowany jest na ponad 50 mln zł.


To już trzeci Hampton by Hilton otwarty w tym roku w Polsce. W kwietniu ruszył hotel w Oswięcimiu, a w maju w Warszawie na Służewcu biurowym. Jeszcze w tym roku otwarte mają być kolejne Hamptony w Poznaniu i Kaliszu.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA