Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » Integracja w Grupie Orbis

Integracja w Grupie Orbis


Zintegrowanie zespołów, pobudzenie kreatywności, ale także szansa na spełnienie dobrego uczynku, który może uratować życie. W Myślenicach = odbyła się Orbisjada, organizowana dla pracowników Grupy Orbis. Wzięło w niej udział ponad 200 pracowników, którzy rywalizowali ze sobą w konkurencjach sportowych, integrujących, zbudowali maszynę Goldberga oraz zarejestrowali się w bazie DKMS. Wydarzenie odbyło się na terenie Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach, która udostępniła swoje nowoczesne tereny sportowe.


Razem – dla innych
Pomaganie będąc w tak dużej grupie ludzi, jaka była razem podczas piątkowego wydarzenia może być piękne w skutkach. Dlatego też podczas Orbisjady powstała specjalna strefa, prowadzona przez przedstawiciela fundacji DKMS oraz wolontariuszy, w której można było zarejestrować się, aby zostać dawcą szpiku kostnego. Dzięki zaangażowaniu pracowników Grupy oraz ich chęci pomocy innym, w czasie piątkowego spotkania baza potencjalnych dawców DKMS powiększyła się aż kilkadziesiąt osób. Jak mówi Stephen Hadley, Dyrektor Regionalny na Kraków i Katowice: Tego typu inicjatywy organizujemy od lat, za każdym razem staramy się wykorzystać szansę na czynienie dobra i zaprosić do tego działania naszych współpracowników. Chcemy, aby wydarzenie, podczas którego spędzamy wspólnie czas przekładało się także na działania pozytywnie wpływające na życie innych.


Razem – dla rozwoju
Orbisjada to nie tylko integracja pracowników hoteli z Krakowa i Katowic. To również szansa na zbudowanie więzi oraz rozszerzenie grona znajomych. Spotkanie ma za zadanie integrację pracowników w sposób, który sprawi im przyjemność oraz wpłynie pozytywnie na ich wspomnienia związane z tym wydarzeniem. Za każdym razem jak organizowane są tego typu wydarzenia staramy się zaplanować dyscypliny, w których wszyscy będą mogli wziąć udział, niezależnie od płci, wieku czy stopnia wysportowania – mówi Maciej Naziębłło – Dyrektor Generalny hotelu Ibis Kraków Centrum – pasjonat biegania. Spędzanie wspólnego czasu przez osoby, które spotykają się tylko w pracy i przez te, które na co dzień nie mają ze sobą styczności pozytywnie wpływa na ich długofalową współpracę, większą wydajność w zadaniach, a także budowanie atmosfery wewnątrz organizacji. Dzięki corocznemu wydarzeniu, pobudzana jest kreatywność, zdolność logicznego myślenia, a także rozwijana jest umiejętność pracy zespołowej. Tegorocznym wyzwaniem, poza zadaniami typowo integracyjnymi były także dyscypliny sportowe, w wersji uproszczonej, a w drugiej części dnia wyzwaniem postawionym przed uczestnikami było zbudowanie maszyny Goldberga. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób, które pochodziły z 9 hoteli.
Należy zaznaczyć, iż wydarzenie odbyło się poza Krakowem – na terenach sportowych Małopolskiej Szkoły Gościnności, z którą krakowskie hotele współpracują od lat. Zajęcia sportowe jak i budowa Maszyny Goldberga miały miejsce na nowoczesnych, niedawno oddanych do użytku boiskach oraz sali gimnastycznej. Pracownicy oraz uczniowie szkoły czynnie brali udział w wydarzeniu i już czekają na kolejną imprezę w przyszłym roku. Jak mówi dyrektor szkoły Jerzy Niedenthal – To wydarzenie pokazało, że warto razem pracować i tworzyć wspólne przedsięwzięcia; nie tylko praktyki dla naszych uczniów w hotelach Accor w Krakowie, ale także wspólne zajęcia sportowe.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-05 Kelnerka/kelner Czajowice
  2019-02-14 Pokojowy/Pokojowa Wrocław
  2019-02-06 Recepjonistka/ Recepcjonista Polonia Palace Hotel
  2019-02-07 Sales Manager Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-07 Kelner/ka Warszawa
  2019-02-12 RECEPCJONISTA/KA Hotel Centrum Sosnowiec
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-12 KUCHARZ Krubki-Górki
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA