Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Arche ogłasza konkurs na sobowtóra prezesa

Arche ogłasza konkurs na sobowtóra prezesa


Prezes Grupy Arche Władysław Grochowski to postać coraz bardziej rozpoznawana za sprawą swoich sukcesów zawodowych w budowaniu sieci hotelarskiej, ale także ze względu na wąsy, które są jego znakiem rozpoznawczym.  W swoim życiu wykonywał już wiele zawodów, od rolnika po polityka. Dziś także ma wiele pomysłów na siebie i na rozwój firmy. Ma wiele różnorodnych zadań i obowiązków. Dlategoi Grupa Arche ogłasiła konkurs na sobowtóra prezesa Grochowskiego.Do wygrania jest nie tylko nagroda pieniężna, ale także możliwość zastąpienia prezesa podczas oficjalnych wydarzeń.  Aby przystąpić do konkursu należy wysłać zdjęcia portretu oraz sylwetki do 30 czerwca roku na adres sobowtor@arche.pl. Spośród zgłoszeń zostaną wybrane trzy najbardziej podobne wizerunkiem osoby, które wezmą udział w wielkim finale podczas Światowego Festiwalu Optymizmu 21 sierpnia roku w Cukrowni Żnin. Konkurs ma na celu zabawę i promocję pozytywnego podejścia do życia, ludzi i biznesu, jaki prezes prezes Grupy Arche. Jego mottem, a także całej grupy jest sentencja: „Łączmy sprzeczności, ufamy wszystkim, zmieniamy siebie”.

Szczegóły i regulamin konkursu można znaleźć na https://www.facebook.com/events/2284082015168068/

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Stowarzyszenie najlepszych dyrektorów

Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Hoteli to organizacja skupiająca ponad 400 dyrektorów, prezesów i operatorów najlepszych hoteli 5- i 4-gwiazdkowych. Z Polski jest tylko jeden – Paweł (...)

Krzysztof Kraskowski dyrektorem hotelu Seaside Park

Krzysztof Kraskowski, którego niedawno na stanowisku dyrektora Golden Tulip Międzydroje Residence zastąpił Marcin Ładny (pisaliśmy o tym TUTAJ), objął właśnie stanowisko dyrektora generalnego powstającego w (...)

Pomóżmy wspólnie: specjalne szkolenie dla hotelarzy

POD PATRONATEM HOTELARZA 26 lutego w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się specjalne, charytatywne szkolenie dla hotelarzy. Całkowity dochód przekazany zostanie na Fundację Wrocławskie Hospicjum (...)

Flagi na hotelach Chopin Airport Development opuszczone do połowy masztu

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza zarząd państwowej spółki hotelowej Chopin Airport Development podjął decyzję o opuszczeniu do połowy masztu flag (...)

Nowy partner w Hotel Professionals Management Group

Do grona partnerów spółki Hotel Professionals Management Group (HPMG) dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która od blisko dwóch lat pełni w spółce funkcję dyrektora ds. operacyjnych. Z (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA