Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » PERSONALIA, Z Branży » Łukasz Matkowski dyrektorem hotelu Rezydencja Solei w Poznaniu

Łukasz Matkowski dyrektorem hotelu Rezydencja Solei w Poznaniu


Łukasz Matkowski został nowym dyrektorem 4-gwiazdkowego hotelu Rezydencja Solei w Poznaniu.Swoją karierę rozpoczął ponad 10 lat temu współpracując z wieloma obiektami turystycznymi w Europie w zakresie optymalizacji kosztów oraz poprawy organizacyjnej a także nawiązując wiele relacji partnerskich z inwestorami oraz z międzynarodowymi spółkami zwiększając potencjał każdego obiektu z którym współpracował.Absolwet Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu współpracował z takimi obiektami jak hotel Boccacio, Porto Bello Royal, Radisson Blu Szczecin, oraz Sheraton Poznań. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym krainy atrakcji i wypoczynku hotelu Olandia w Prusimiu.W hotelu Rezydencja Solei jest odpowiedzialny za opracowanie wieloletniej strategii firmy, przygotowywanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, kierunku rozwoju nowych produktów i usług a także za tworzenie i wdrażanie wszelkich procesów zarządczych i operacyjnych w obiekcie.
Komentarze: 5 dla “Łukasz Matkowski dyrektorem hotelu Rezydencja Solei w Poznaniu”

  1. Czlowiekprawda

    MATKO TO JEST GOSC

  2. Autostopowiczka

    Młody zdolny człowiek. I do tego przystojny

  3. Ile ton gosc ma lat? brawo

  4. Ostrożnie, ten gość to jeszcze młody gość.

  5. Bardzo dobrze! brawo. Czas dla młodych, świeżych, doganiających technologie itd

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Ostatnie w tym roku spotkanie z Akademią Hotelarza

W ostatni czwartek 14 grudnia w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się szesnaste i zarazem ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Akademii (...)

7 NAJ w najnowszym „Hotelarzu”

Już po raz dziewiąty redakcja „Hotelarza” w ramach podsumowania roku przyznaje swoje nagrody 7 NAJ (bo w siedmiu kategoriach), którymi wyróżnia ludzi, hotele, sieci i (...)

Zainwestuj w rodzinną rekreację i biznesową integrację w nadwiślańskim pejzażu

Inwestorów i dzierżawców zainteresowanych wieloletnim wydzierżawieniem nowoczesnego obiektu restauracyjno-konferencyjnego „Wyspa Wisła” zaprasza do inwestowania Towarzystwo Przyjaciół Stężycy. Cena dzierżawy do uzgodnienia. Możliwa jest również sprzedaż (...)

Znamy termin i miejsce Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Hotel Investment Trends Poland&CEE, druga edycja organizowanego przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęconego inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się 17 maja przyszłego roku (...)

Recepcjonista Roku 2017 – Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot

Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2017 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych  i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała Aleksandra (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA