Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » PERSONALIA, Z Branży » Łukasz Matkowski dyrektorem hotelu Rezydencja Solei w Poznaniu

Łukasz Matkowski dyrektorem hotelu Rezydencja Solei w Poznaniu


Łukasz Matkowski został nowym dyrektorem 4-gwiazdkowego hotelu Rezydencja Solei w Poznaniu.Swoją karierę rozpoczął ponad 10 lat temu współpracując z wieloma obiektami turystycznymi w Europie w zakresie optymalizacji kosztów oraz poprawy organizacyjnej a także nawiązując wiele relacji partnerskich z inwestorami oraz z międzynarodowymi spółkami zwiększając potencjał każdego obiektu z którym współpracował.Absolwet Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu współpracował z takimi obiektami jak hotel Boccacio, Porto Bello Royal, Radisson Blu Szczecin, oraz Sheraton Poznań. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym krainy atrakcji i wypoczynku hotelu Olandia w Prusimiu.W hotelu Rezydencja Solei jest odpowiedzialny za opracowanie wieloletniej strategii firmy, przygotowywanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, kierunku rozwoju nowych produktów i usług a także za tworzenie i wdrażanie wszelkich procesów zarządczych i operacyjnych w obiekcie.
Komentarze: 5 dla “Łukasz Matkowski dyrektorem hotelu Rezydencja Solei w Poznaniu”

  1. Czlowiekprawda

    MATKO TO JEST GOSC

  2. Autostopowiczka

    Młody zdolny człowiek. I do tego przystojny

  3. Ile ton gosc ma lat? brawo

  4. Ostrożnie, ten gość to jeszcze młody gość.

  5. Bardzo dobrze! brawo. Czas dla młodych, świeżych, doganiających technologie itd

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

ABC Inwestycji Hotelowych

Wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza” wszyscy prenumeratorzy otrzymają także raport „ABC Inwestycji hotelowych”. Uruchomienie ekonomicznego hotelu ze 100 pokojami wymaga minimum 20 mln zł. Koszt (...)

Prezes Nosalowego Dworu w panelu dotyczącym hoteli resortowych podczas Hotel Trends Poland&CEE

Wiktor Wróbel, prezes zarządu Grupy Nosalowy Dwór, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki, nakłady i zwrot z inwestycji” podczas (...)

400 prac polskich artystów we wnętrzach hotelu Raffles Europejski w Warszawie

W pierwszym kwartale przyszłego roku pierwszych gości przyjmie długo oczekiwany Raffles Europejski w Warszawie. Hotel odda do dyspozycji gości 106 pokoi i apartamentów, SPA, centrum (...)

Qubus z nowym hotelem w Katowicach?

Spółka Qubus Hotel System  uzyskała decyzję o rozbudowie i zmianie sposobu użytkowania budynku usługowo-biurowego w Katowicach na hotel, który miałby powstać w biurowcu na rogu (...)

Jan Wróblewski podczas Hotel Trends Poland&CEE

Jan Wróblewski, współzałożyciel i współwłaściciel rodzinnego holdingu Zdrojowa Invest & Hotels z Kołobrzegu, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki (...)
Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA