Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Maciej Łobejko dyrektorem Młynu Klekotki

Maciej Łobejko dyrektorem Młynu Klekotki


Maciej Łobejko, ostatnio dyrektor hotelu Tobaco w Łodzi, objął stanowisko dyrektora generalnego 3-gwiazdkowego hotelu Młyn Klekotki na Mazurach w powiecie elbląskim.Maciej Łobejko rozpoczął swoją przygodę z hotelarstwem w 1997 r. jako nocny recepcjonista w City Lodge Port Elizabeth w RPA. W czasie pracy dla tej południowoafrykańskiej sieci ukończył prestiżową szkołę hotelarską Three Cities International Hotel School w Johannesburgu. W 2000 roku zaczął pracę w hotelu Sheraton Warszawa, gdzie pełnił funkcję outlet managera, a od 2004 roku był F&B managerem w Grand Hotelu Kraków. Przez ostatnie dwa lata był związany z firmą Arche, wprowadzając na rynek designerski 3-gwiazdkowyi hotel Tobaco w Łodzi wyróżniony wieloma nagrodami.

Młyn Klekotki dysponuje 44 pokojami, zapleczem konferencyjnym i kompleks Sento SPA inspirowanym kulturą japońskich tradycji łaziebnych.

Komentarze: 4 dla “Maciej Łobejko dyrektorem Młynu Klekotki”

  1. A nowy pracodawca zna już przyczyny wyrzucenia tego Pana z Tobaco? Bo pewne niejasności były no i zatrudnianie dziwne też i różne takie.

    No w każdym razie gratulacje dla obu stron kontraktu. Powodzenia.

    • Znam faceta i wiem, że go nieładnie potraktowali w Łodzi. Z czego zresztą słynie firma Arche i Panowie Grochowscy. A MŁ i tak długo utrzymał stanowisko. W Łochowie (również należy do Arche) średnio co 3 miesiące szukają Dyrektora.

  2. Ciekawe czy nowy pracodawca to wie, że pan dyrektor dość dobrze bawi się wieczorami z gośćmi hotelowymi popijając zmrożoną „wodę” … zdecydowanie przekraczając granicę „obsługa-gość”.
    Ja także życzę powodzenia..

  3. Bardzo mily czlowiek i do profesjonalista w pracy co za glupie teksty wypusujecie…a kogo to obchodzi kto co robi po pracy i z kim

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Rekordowe wyniki finansowe i operacyjne Orbisu w 2017 roku

Rok 2017 zakończył się dla Orbisu sukcesem pod względem biznesowym i finansowym, a spółka odnotowała rekordowo wysokie wyniki. Najlepsze rezultaty osiągnęły hotele w Budapeszcie, Warszawie (...)

Dobre zarządzanie personelem – fanaberia, czy konieczność?

Ostatnie lata w relacjach pracownik-pracodawca to ogromna transformacja. Rynek pracodawcy przekształcił się w rynek pracownika. Do tego doszły zmiany i strukturalne i jakościowe społeczeństwa, wychowania (...)

Maciej Bochyński z Apricot Capital Group do Sun & Snow

Maciej Bochyński dołączył do zespołu Sun & Snow i objął stanowisko dyrektora realizacji inwestycji deweloperskich. Będzie odpowiadać za przygotowywanie nowych projektów do realizacji, współpracę z (...)

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA