Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » W Pobierowie ruszył 4-gwiazdkowy hotel Baltic Palace

W Pobierowie ruszył 4-gwiazdkowy hotel Baltic Palace


W centrum nadmorskiej miejscowości Pobierowo otwarto czterogwiazdkowy hotel, który wyróżnia się kształtem i użyciem giętego szkła. Inwestorem jest PALACE S.C. Goździalski i wspólnicy, natomiast za projekt architektoniczny obiektu odpowiadają architekci Mateusz Tański i Piotr Michalewicz.

Baltic Palace Hotel, Pobierowo

 

Architekci przyznają, że opracowując projekt inspirowali się obecnymi na Pomorzu w dwudziestoleciu międzywojennym tradycjami architektury awangardowej. Stworzyli budowlę o asymetrycznym kształcie, oddziałująca przede wszystkim sylwetką i proporcjami.

Baltic Palace Hotel, Pobierowo

 

Obiekt oddaje do dyspozycji gości 44 pokoje, restaurację, strefę SPA z basenem, oraz klub nocny.

Baltic Palace Hotel, Pobierowo

 

Inwestorem budowanego przez ostatnie 5 lat hotelu jest spółka P ALACE, której współwłaściciel Krzysztof Goździalski jest także właścicielem firmy GP Izomont we Włocławku a także hodowli koni arabskich w miejscowości Falborek pod Włocławkiem.


Komentarze: 5 dla “W Pobierowie ruszył 4-gwiazdkowy hotel Baltic Palace”

 1. Witam serdecznie,
  w wykazie na stronie Ministerstwa Turystyki i Sportu nie ma żadnego hotelu w Pobierowie. Czy ktoś to sprawdził?

 2. Krzysztof Goździalski

  Witam,
  mamy promesę, proszę się o naszą kategoryzację nie martwić :)

  • Nici z promesy. Baltic Palace nie jest hotelem a tym bardziej nie czterogwiazdkowym.

  • Zawiedziona

   Pierwszy i ostatni raz jestem w hotelu w Pobierowie. Nie ma codziennego sprzątania. Nie ma wody do picia. Nie ma uzupełniane herbaty czy kawy. Mydło udowodnione. Szamponu brak. Lodówka nie chłodzi. Nie zapłaciłam mało. 500 zł za dobę za dwie osoby. Basen czynny od 12.00 do 21.00. Porażka. Miałam nadzieję, że urlop minie mi super. Niestety ale nie odwiedzę już tego Baltic Palace w Pobierowie.

 3. Promesa a kategoryzacja do dwie różne sprawy.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Satoria Group otworzy Hilton Garden Inn w Toruniu

W  Starym Browarze w Toruniu otwarty zostanie hotel Hilton Garden Inn ze 120 pokojami. W ub.r. Stary Browar kupiła spółka Polskie Projekty Inwestycyjne należąca do (...)

W Krakowie powstanie pierwszy w Polsce hotel marki Curio Collection by Hilton

Dysponujący 113 pokojami hotel marki Curio Collection by Hilton powstanie w zabytkowym budynku dawnego hotelu Saskiego przy ulicy Sławkowskiej w pobliżu Rynku Głównego w Krakowie (...)

W Ustce ruszył kolejny hotel rodziny de Lubicz – The Sun

Rodzina de Lubicz Szeliskich, która prowadzi już w Ustce dwa hotele – Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka oraz Lubicz Spa & Wellness – otworzyła trzeci. The (...)

110 pokoi i apartamentów w Szczawnica Park Resort & Spa. W condo.

W grudniu tego roku pierwszych gości przyjąć ma 4-gwiazdowy hotel Szczawnica Park Resort & Spa, którego inwestorem jest Grupa Kapitałowa Szczawnica Park. Hotel dysponować będzie (...)

Zarządzanie kosztami w hotelarstwie

Optymalizacja kosztów stałych, kiedy i komu opłaca się outsourcing, skuteczne sposoby negocjacji z dostawcami oraz jak przeciwdziałać korupcji w hotelu to tylko jedne z wielu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA