W Pobierowie ruszył 4-gwiazdkowy hotel Baltic Palace

W centrum nadmorskiej miejscowości Pobierowo otwarto czterogwiazdkowy hotel, który wyróżnia się kształtem i użyciem giętego szkła. Inwestorem jest PALACE S.C. Goździalski i wspólnicy, natomiast za projekt architektoniczny obiektu odpowiadają architekci Mateusz Tański i Piotr Michalewicz.

Baltic Palace Hotel, Pobierowo

 

Architekci przyznają, że opracowując projekt inspirowali się obecnymi na Pomorzu w dwudziestoleciu międzywojennym tradycjami architektury awangardowej. Stworzyli budowlę o asymetrycznym kształcie, oddziałująca przede wszystkim sylwetką i proporcjami.

Baltic Palace Hotel, Pobierowo

 

Obiekt oddaje do dyspozycji gości 44 pokoje, restaurację, strefę SPA z basenem, oraz klub nocny.

Baltic Palace Hotel, Pobierowo

 

Inwestorem budowanego przez ostatnie 5 lat hotelu jest spółka P ALACE, której współwłaściciel Krzysztof Goździalski jest także właścicielem firmy GP Izomont we Włocławku a także hodowli koni arabskich w miejscowości Falborek pod Włocławkiem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

5 komentarzy do “W Pobierowie ruszył 4-gwiazdkowy hotel Baltic Palace

  1. Witam serdecznie,
    w wykazie na stronie Ministerstwa Turystyki i Sportu nie ma żadnego hotelu w Pobierowie. Czy ktoś to sprawdził?

    • Pierwszy i ostatni raz jestem w hotelu w Pobierowie. Nie ma codziennego sprzątania. Nie ma wody do picia. Nie ma uzupełniane herbaty czy kawy. Mydło udowodnione. Szamponu brak. Lodówka nie chłodzi. Nie zapłaciłam mało. 500 zł za dobę za dwie osoby. Basen czynny od 12.00 do 21.00. Porażka. Miałam nadzieję, że urlop minie mi super. Niestety ale nie odwiedzę już tego Baltic Palace w Pobierowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *