Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Prezes LPP współwłaścicielem sieci Puro Hotels

Prezes LPP współwłaścicielem sieci Puro Hotels


Spółka Family Investments 3 założona przez prezesa grupy odzieżowej LPP Marka Piechockiego obejmie 30 proc. udziałów w norweskiej spółce Puro Hotell Holding AS. Piechocki wejdzie też do rady nadzorczej Puro Hotell Holding.Spółka Puro Hotell Holding AS wyemituje nowe udziały, które zostaną zakupione przez spółkę Family Investments 3. Strony ustaliły, że będą wspólnie decydować o rozwoju sieci i pracować nad umacnianiem marki Puro na rynku usług hotelowych. Marek Piechocki jest prezesem zarządu w grupie LPP, jej współzałożycielem i przewodniczącym rady nadzorczej spółki Family Investments 3. LPP jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm odzieżowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej od ponad 25 lat. LPP SA zarządza pięcioma markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay oraz prowadzi działalność na 21 rynkach w Europie, Azji i Afryce.Puro Hotell Holding AS jest właścicielem sieci hoteli Puro w Polsce. Spółka jest deweloperem, właścicielem i operatorem hoteli działających pod tą marką. W chwili obecnej w portfolio Puro znajduje się pięć hoteli o łącznej liczbie 815 pokoi. W 2019 roku otwarte zostaną dwa nowe hotele – w Warszawie i w Łodzi, łącznie z ok. 300 pokojami. W przygotowaniu są obecnie inwestycje w Katowicach i kolejna w Warszawie.

1 Komentarz dla “Prezes LPP współwłaścicielem sieci Puro Hotels”

  1. LPP przeżywa złoty okres obecnie więc śmiało można zdywersyfikować źródła dochodu i zainwestować w nowy perspektywiczny projekt.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-07 Pokojowa/pokojowy Poznań
  2019-02-08 Masażysta / pracownik SPA Gniew
  2019-02-06 Kelner/Kelnerka Kraków
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
  2019-02-06 Pracownik recepcji Gdynia
  2019-02-05 Recepcjonistka Kudowa Zdrój
  2019-02-15 Kierownik zmiany Kucharzy Hotel Aspen
  2019-02-06 Recepjonistka/ Recepcjonista Polonia Palace Hotel
  2019-02-11 Titolare Chorzow-Katowice
  2019-02-07 Pracownik Działu Technicznego/Konserwator Warszawa
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA