Prezes LPP współwłaścicielem sieci Puro Hotels

Spółka Family Investments 3 założona przez prezesa grupy odzieżowej LPP Marka Piechockiego obejmie 30 proc. udziałów w norweskiej spółce Puro Hotell Holding AS. Piechocki wejdzie też do rady nadzorczej Puro Hotell Holding. Spółka Puro Hotell Holding AS wyemituje nowe udziały, które zostaną zakupione przez spółkę Family Investments 3. Strony ustaliły, że będą wspólnie decydować o rozwoju sieci i pracować nad umacnianiem marki Puro na rynku usług hotelowych. Marek Piechocki jest prezesem zarządu w grupie LPP, jej współzałożycielem i przewodniczącym rady nadzorczej spółki Family Investments 3. LPP jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm odzieżowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej od ponad 25 lat. LPP SA zarządza pięcioma markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay oraz prowadzi działalność na 21 rynkach w Europie, Azji i Afryce.Puro Hotell Holding AS jest właścicielem sieci hoteli Puro w Polsce. Spółka jest deweloperem, właścicielem i operatorem hoteli działających pod tą marką. W chwili obecnej w portfolio Puro znajduje się pięć hoteli o łącznej liczbie 815 pokoi. W 2019 roku otwarte zostaną dwa nowe hotele – w Warszawie i w Łodzi, łącznie z ok. 300 pokojami. W przygotowaniu są obecnie inwestycje w Katowicach i kolejna w Warszawie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Prezes LPP współwłaścicielem sieci Puro Hotels

  1. LPP przeżywa złoty okres obecnie więc śmiało można zdywersyfikować źródła dochodu i zainwestować w nowy perspektywiczny projekt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *