Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2), PERSONALIA » Recepcjonista Roku 2018 – Aleksandra Iwanowska z Sofitel Grand Sopot

Recepcjonista Roku 2018 – Aleksandra Iwanowska z Sofitel Grand Sopot


Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2018 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała go Aleksandra Iwanowska z Sofitela Grand Sopot, drugie miejsce zajął Konrad Kuczyński z Holiday Inn Warsaw City Centre, a trzecie Jakub Pozorski z Sopot Marriott Resort & Spa. Finał odbył się w H15 Boutique Hotel w Warszawie.
Główną nagrodą dla zwyciężczyni jest wyjazd na finał międzynarodowy do Londynu, który odbędzie się w dniach 23 - 27 stycznia 2019. W polskim finale konkursu, do którego dotarło dziewięciu recepcjonistów, trzeba było odpowiedzieć na cztery pytania oraz podczas scenki rodzajowej rozwiązać problem z trudnymi gośćmi. Obydwie części odbywały się w języku angielskim. Nieoficjalną nagrodę publiczności otrzymała Lilly Nguyen My Linh z Warsaw Marriott, która w generalnej klasyfikacji zajęła czwarte miejsce.

W kapitule konkursu zasiadali: Michał Molenda, wiceprezes A.I.C.R. Polska, kierownik działu obsługi gościa w hotelu Hilton Warszawa, Agata Szparaga, zwyciężczyni konkursu w 2016 roku, obecnie zastępca kierownika działu obsługi gościa w hotelu Holiday Inn City Centre w Warszawie, Aleksandra Hinz, zwyciężczyni konkursu 2017, obecnie kierowniczka zmiany Sofitel Grand Sopot, Katarzyna Szczęsna, dyrektor działu kadr Hoteliers Hunters oraz Anna Niewiadomska, kierownik ds. obsługi klienta w hotelu H15 Boutique.

 


1 Komentarz dla “Recepcjonista Roku 2018 – Aleksandra Iwanowska z Sofitel Grand Sopot”

  1. GRATULACJE SOPOT !

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności