Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Recepcjonista Roku 2018 – Aleksandra Iwanowska z Sofitel Grand Sopot

Recepcjonista Roku 2018 – Aleksandra Iwanowska z Sofitel Grand Sopot


Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2018 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała go Aleksandra Iwanowska z Sofitela Grand Sopot, drugie miejsce zajął Konrad Kuczyński z Holiday Inn Warsaw City Centre, a trzecie Jakub Pozorski z Sopot Marriott Resort & Spa. Finał odbył się w H15 Boutique Hotel w Warszawie.
Główną nagrodą dla zwyciężczyni jest wyjazd na finał międzynarodowy do Londynu, który odbędzie się w dniach 23 - 27 stycznia 2019. W polskim finale konkursu, do którego dotarło dziewięciu recepcjonistów, trzeba było odpowiedzieć na cztery pytania oraz podczas scenki rodzajowej rozwiązać problem z trudnymi gośćmi. Obydwie części odbywały się w języku angielskim. Nieoficjalną nagrodę publiczności otrzymała Lilly Nguyen My Linh z Warsaw Marriott, która w generalnej klasyfikacji zajęła czwarte miejsce.

W kapitule konkursu zasiadali: Michał Molenda, wiceprezes A.I.C.R. Polska, kierownik działu obsługi gościa w hotelu Hilton Warszawa, Agata Szparaga, zwyciężczyni konkursu w 2016 roku, obecnie zastępca kierownika działu obsługi gościa w hotelu Holiday Inn City Centre w Warszawie, Aleksandra Hinz, zwyciężczyni konkursu 2017, obecnie kierowniczka zmiany Sofitel Grand Sopot, Katarzyna Szczęsna, dyrektor działu kadr Hoteliers Hunters oraz Anna Niewiadomska, kierownik ds. obsługi klienta w hotelu H15 Boutique.

 


1 Komentarz dla “Recepcjonista Roku 2018 – Aleksandra Iwanowska z Sofitel Grand Sopot”

  1. GRATULACJE SOPOT !

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

W polskich hotelach może zabraknąć pracowników ze Wschodu

Niemiecki rząd przygotował projekt ustawy imigracyjnej, który przewiduje złagodzenie przepisów dla pracowników z krajów spoza UE – informuje „Sueddeutsche Zeitung“. W konsekwencji może to doprowadzić (...)

Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu sieciowego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu sieciowego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn

W Pobierowie między Świnoujściem a Kołobrzegiem powstanie 150-pokojowy Hilton Garden Inn – wynika z informacji „Hotelarza”. We wsi powstaje też największy hotel w Polsce – (...)

Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu niezależnego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu niezależnego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

Ostatnia szansa na zgłoszenie udziału w Hotel Trends Poland&CEE

Już za tydzień odbędzie się konferencja Hotel Trends Poland&CEE 2018 – najważniejsze forum hotelowe, gromadzące w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej z Polski. TO (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA