Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » 12/2018, AKTUALNOŚCI » W Rzeszowie otwarto Best Western Premier

W Rzeszowie otwarto Best Western Premier

Do portfolio sieci Best Western dołączył hotel Principe w centrum Rzeszowa. To drugi w Rzeszowie hotel działający w sieci Best Western i pierwszy na Podkarpaciu pod marką Best Western Premier.Do dyspozycji gości Best Western Premier Principe oddano 27 pokoi w standardzie DeLux (wszystkie zostały wyposażone m.in. w 49-calowe telewizory z dostępem do oferty Netflixa), zaplecze konferencyjne o powierzchni 200 m kw. z możliwością wydzielenia trzech oddzielnych sal, restaurację Capella, saunę, możliwość masaży i bibliotekę. Na terenie hotelu wszyscy goście mają dostęp do bezpłatnej aplikacji PressReader oferującej ponad 7 tys. tytułów prasowych z całego świata. – Best Western Premier Principe wyróżnia się na mapie Rzeszowa nie tylko świetną lokalizacją i stylowymi wnętrzami, ale także bogatą ofertą dodatkowych funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że dołączenie do renomowanej sieci, jaką jest Best Western Hotels & Resorts, korzystnie wpłynie na atrakcyjność naszej oferty, także wśród gości odwiedzających Rzeszów zawodowo – mówi Jerzy Dzieduszyński, prezes zarządu Niza Travel, firmy zarządzającej obiektem. Best Western Premier Principe to drugi obiekt firmy Niza Travel działający w strukturach sieci Best Western, po otwartym w 2010 r. w Rzeszowie Best Western Plus Ferdynand. – Bardzo cieszy nas dynamiczny rozwój sieci w segmencie marek premium. Nowo otwarty obiekt w Rzeszowie, który dołączył do już istniejących Best Western Premier w Krakowie i Wrocławiu, pokazuje zainteresowanie inwestorów ofertą kategorii upscale gwarantującą najwyższy standard wystroju wnętrz i obsługi – deklaruje Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca Best Western Hotels & Resorts na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję. •

Komentarze: 2 dla “W Rzeszowie otwarto Best Western Premier”

  1. WujekStaszek

    „Jesteśmy przekonani, że dołączenie do renomowanej sieci, jaką jest Best Western Hotels & Resorts, korzystnie wpłynie na atrakcyjność naszej oferty, także wśród gości odwiedzających Rzeszów zawodowo – mówi Jerzy Dzieduszyński, prezes zarządu Niza Travel, firmy zarządzającej obiektem.” Po czym 2 miesiące później wróbelki zaczynają ćwierkać, że oba hotele firmy Niza Travel staną się niezależne w połowie 2019 roku, bo im coś nie pasi. i tym samym Best Western zniknie z Rzeszowa.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności