W Rzeszowie otwarto Best Western Premier

Do portfolio sieci Best Western dołączył hotel Principe w centrum Rzeszowa. To drugi w Rzeszowie hotel działający w sieci Best Western i pierwszy na Podkarpaciu pod marką Best Western Premier.Do dyspozycji gości Best Western Premier Principe oddano 27 pokoi w standardzie DeLux (wszystkie zostały wyposażone m.in. w 49-calowe telewizory z dostępem do oferty Netflixa), zaplecze konferencyjne o powierzchni 200 m kw. z możliwością wydzielenia trzech oddzielnych sal, restaurację Capella, saunę, możliwość masaży i bibliotekę. Na terenie hotelu wszyscy goście mają dostęp do bezpłatnej aplikacji PressReader oferującej ponad 7 tys. tytułów prasowych z całego świata. – Best Western Premier Principe wyróżnia się na mapie Rzeszowa nie tylko świetną lokalizacją i stylowymi wnętrzami, ale także bogatą ofertą dodatkowych funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że dołączenie do renomowanej sieci, jaką jest Best Western Hotels & Resorts, korzystnie wpłynie na atrakcyjność naszej oferty, także wśród gości odwiedzających Rzeszów zawodowo – mówi Jerzy Dzieduszyński, prezes zarządu Niza Travel, firmy zarządzającej obiektem. Best Western Premier Principe to drugi obiekt firmy Niza Travel działający w strukturach sieci Best Western, po otwartym w 2010 r. w Rzeszowie Best Western Plus Ferdynand. – Bardzo cieszy nas dynamiczny rozwój sieci w segmencie marek premium. Nowo otwarty obiekt w Rzeszowie, który dołączył do już istniejących Best Western Premier w Krakowie i Wrocławiu, pokazuje zainteresowanie inwestorów ofertą kategorii upscale gwarantującą najwyższy standard wystroju wnętrz i obsługi – deklaruje Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca Best Western Hotels & Resorts na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “W Rzeszowie otwarto Best Western Premier

  1. „Jesteśmy przekonani, że dołączenie do renomowanej sieci, jaką jest Best Western Hotels & Resorts, korzystnie wpłynie na atrakcyjność naszej oferty, także wśród gości odwiedzających Rzeszów zawodowo – mówi Jerzy Dzieduszyński, prezes zarządu Niza Travel, firmy zarządzającej obiektem.” Po czym 2 miesiące później wróbelki zaczynają ćwierkać, że oba hotele firmy Niza Travel staną się niezależne w połowie 2019 roku, bo im coś nie pasi. i tym samym Best Western zniknie z Rzeszowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *