W Łodzi otwarto Arche Residence z 223 apartamentami. W condo

Grupa Arche otworzyła w grudniu obiekt Arche Residence Łódź przy ul. Matejki z 223 apartamentami na wynajem krótko- i długoterminowy sprzedawanymi w systemie condo – od jednopokojowych o powierzchni 29 m kw. po trzypokojowe o powierzchni 89 m kw. To już piąty obiekt hotelowy Grupy Arche otwarty w tym roku. Łącznie wprowadziła na rynek ponad 900 pokoi i apartamentów.


Arche Residence Łódź chce łączyć zalety tradycyjnego mieszkania i hotelu. Wszystkie jednostki w Arche Residence Łódź są w pełni umeblowane i wyposażone w kuchnie, a także balkony lub loggie. Budynek w kształcie litery H ma od 5 do 11 kondygnacji, a także dwupoziomowy parking podziemny. To drugi obiekt hotelowy Arche w Łodzi po otwartym w 2013 r. hotelu Tobaco ze 115 pokojami . Grupa przygotowuje też trzeci  – Arche Hotel Kaliska z 248 pokojami o pow. od 20 do 55 m kw. oraz centrum konferencyjnym o łącznej powierzchni 1,2 tys. m kw. na rogu ul. Kopernika i al. Włókniarzy w pobliżu hotelu Tobaco. W tym roku Grupa Arche otworzyła już Arche Hotele Poloneza (150 pokoi) i Krakowska (344) w Warszawie, Arche Hotel Lublin (132) i Koszary Arche Hotel Góra Kalwaria (82). Obecnie posiada 12 obiektów z ok. 1,9 tys. pokoi. W przyszłym roku otwarte mają być Arche Hotel Geologiczna w Warszawie (70 pokoi) i Arche Hotel Białystok (211). W przygotowaniu są też m.in. Arche Hotele Dwór Uphagena w Gdańsku (241), Klasztor we Wrocławiu (81), Cukrownia w Żninie (300) oraz Arche Hotel Piła (166).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *