Gdańsk: w sierpniu Arkon Park

W sierpniu otwarty ma być 3-gwiazdkowy hotel Arkon Park w Gdańsku Oliwie. Dysponował będzie 81 klimatyzowanymi, dźwiękoszczelnymi pokojami, czterema salami konferencyjnymi, restauracją z lobby barem oraz częścią fitness m.in. z kortami do squasha. To piąty obiekt należący do Grupy Dobry Hotel.

Hotel zlokalizowany jest tuż przy MT Gdańskich, w sąsiedztwie nowo wybudowanego centrum Arkońska Business Park Charakteryzować ma się nowoczesnym designem wnętrz łączącym prostotę z subtelną elegancją. Wszystkie pokoje wyposażone będą m.in. w ręcznie sterowaną klimatyzację oraz zestawy do parzenia kawy i herbaty. Na terenie całego hotelu dostępny będzie bezpłatnie internet bezprzewodowy. Sale konferencyjne będą mogły pomieścić od 25 do 110 osób, a łącząc dwie największe możliwa jest organizacja spotkań dla 200 osób.

 

Fitness area obejmuje dwa korty do squasha, salkę do ćwiczeń siłowych oraz osobne pomieszczenie z przyrządami cardio, a także sauny (sucha i parowa) oraz gabinet masażu. Dla gości przygotowano bezpłatny garaż podziemny na 30 miejsc. Arkon Park należy do Grupy Dobry Hotel, w której skład wchodzą Villa Sedan i Villa Aqua w Sopocie, hotel Bonum w Gdańsku oraz hotel Unicus w Krakowie. W Gdańsku działa już 14 hoteli 3-gwiazdkowych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *