Kielce: hotel z lodowiskiem

W kieleckim Parku Kultury i Wypoczynku u stóp góry Pierścienica przy stoku narciarskim otwarty został 3-gwiazdkowy hotel 365 z 25 pokojami. W zimie działać będzie przy nim lodowisko.

Hotel urządzony w stylu górskiej chaty z drewnem dominującym w całym wystroju, włącznie z drewnianymi ścianami pokoi. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, trzy apartamenty wyposażone są dodatkowo w mini barek, mini wieżę stereo i wannę. Cena pokoju 2-osobowego ze śniadaniem wynosi 240 zł. W hotelu znajduje się też sala konferencyjna na 80 osób oraz restauracja Siedem Pokus na 150 osób z kuchni regionalną i śródziemnomorską. W późniejszym okresie ruszyć ma część SPA & Fitness oraz kręgielnie. Obiekt działa przy Centrum Aktywnego Wypoczynku Stadion ze stokiem narciarskim i wyciągami oraz zadaszonym i oświetlonym lodowiskiem o pow. 800 mkw., które dostępne jest od listopada do kwietnia. W Kielcach działa osiem hoteli 3-gwiazdkowych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *