Water SPA w Siewierzu

Latem w Siewierzu na Śląsku ruszyć ma 4-gwiazdkowy hotel Podkowa z centrum Wellness & SPA nazwanym Podkowa Water SPA. Obiekt jest już obecny w większości serwisów społecznościowych.


Hotel Podkowa położony jest wśród sosnowych lasów nad wodą, w pobliżu aglomeracji śląskiej. Powstaje na miejscu funkcjonującego do sierpnia 2009 roku obiektu o tej samej nazwie, nie jest to jednak typowa modernizacja, ale realizacja nowego projektu hotelowego. Część Water SPA będzie dysponować basenem rekreacyjnym, strefą termalną (łaźnie i sauny) oraz sześcioma gabinetami zabiegowymi, w tym do masażu wodnego, apartamentem dla par oraz gabinetem kosmetycznym oferującym zabiegi anty-age z zakresu kosmetyki estetycznej.

 

W zabiegach stosowana będzie marka Phytomer, która wykorzystuje mikroelementy występujące w wodzie morskiej. „Podkowa Waters SPA to trzy wyjątkowe strefy relaksu, w których woda jest głównym żywiołem. Kąpiel w kameralnym basenie z widokiem na las i jezioro pozwoli zapomnieć o trudach codzienności. Wizyta w gorącej strefie łaźni oczyści ciało z toksyn, które znów będzie pełne życia i zdrowia. Dopełnieniem tej podróży będą wyjątkowe zabiegi i rytuały, które przygotowaliśmy w ekskluzywnych pokojach SPA” – przekonuje hotel na swojej stronie www, na której informuje o postępach budowy (obecny jest też już na Facebooku, Twitterze, YouTube i w innych serwisach społecznościowych).

 

Obiekt będzie również funkcjonować jako weekendowe Day SPA dla mieszkańców Górnego Śląska, dlatego oprócz zabiegów pielęgnacyjnych i masaży, w menu SPA znajdą się też zabiegi z pogranicza kosmetyki estetycznej, w których wykorzystywane będą najnowsze technologie. Za stworzenie całościowej koncepcji części SPA oraz jej wdrożenie odpowiedzialna jest firma ForSpa. W hotelu znajdą się też cztery wielofunkcyjne sale konferencyjne, restauracja z salą bankietową na 80 osób, drink bar i klub.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *