Albatros pod Augustowem

Pod koniec maja w Serwach k. Augustowa na terenie Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjnego Proserwy otwarty został obiekt hotelowy Albatros o standardzie 3 gwiazdek z 99 pokojami i apartamentami.

Albatros składa się z dwóch 3-kondygnacyjnyncych skrzydeł, jednym z tarasami lub balkonami, drugim bez. Obiekt dysponuje salą restauracyjną, w której goście mogą korzystać z pakietów: 1, 2, lub 3 posiłków dziennie. Ceny noclegów uzależnione są od długości pobytu (1 – 3 noce, 4 – 7, powyżej 7) pakietu wyżywienia i skrzydła. Albatros oferuje też salę konferencyjną o pow. 310 mkw., która może być dzielona na trzy mniejsze, a także salę o pow. 130 mkw. (z lustrami dla grup tanecznych) i mniejsze o pow. 30 mkw. i 20 mkw. Wkrótce otwarta ma być część Wellness & SPA wyposażona w grotę solną, sauny, jacuzzi, deszczownię i salę treningową z bieżniami i rowerami. Na terenie 4-hektarowego Centrum Wypoczynkowo-Rekreacyjnego nad jeziorem Serwy znajduje się kąpielisko z pomostem, wypożyczalnia sprzętu pływającego i rowerów, boiska do siatkówki, koszykówki, wiaty z miejscami na ognisko, dla grzybiarzy – suszarnia grzybów, dla wędkarzy miejsce do samodzielnego smażenia złowionych ryb oraz wędzarnia. W skład kompleksu wchodzą też domki kempingowe, bungalow i pole namiotowe ze stanowiskami dla przyczep kempingowych.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *