Nowe obiekty: w Mikołajkach i Dąbrowach

W Mikołajkach ruszyła Mazurska Chata z 24 pokojami, salą konferencyjną o pow. na 175 mkw., restauracją z kuchnią regionalną i częścią fitness z sauną. Obiekt znajduje się na skraju Puszczy Piskiej, w niewielkiej odległości od centrum miasta, niedaleko jeziora Mikołajskiego i jeziora Tałty. Mazurska architektura obiektu została wkomponowana w krajobraz Mazur i utrzymana jest w klimacie drewnianego dworku ze spiczastymi dachami. Mazurska Chata nastawia się na gości biznesowych, stąd zaplecze konferencyjne, przygotowane do organizacji szkoleń, różnego typu spotkań biznesowych, a także bankietów oraz wesel. W sali konferencyjno-szkoleniowej będzie można zorganizować spotkanie z udziałem 80 −100 osób. Przed hotelem znajdują się miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i autokarów.

 

…i Dąbrowach:

Tarnowskiej

W Dąbrowa Tarnowska ruszył 3-gwiazdkowy hotel Cristal Park z 32 pokojami, restauracją na 150 gości i centrum konferencyjno-bankietowym na 180 osób. Na razie w nowym obiekcie do dyspozycji jest tylko jedno piętro z 15 pokojami i apartamentem. We wrześniu tego roku uruchomione zostanie drugie piętro, które zaoferuje kolejnych 15 pokoi oraz salę konferencyjną. Hotel sąsiaduje z nową publiczną, krytą pływalnią, z którą będzie połączony przejściem oraz odkrytymi basenami, boiskami Orlik, a także budowaną halą widowiskowo-sportową. Pokoje w hotelu Cristal Park mają powierzchnię minimum 24 mkw. Inwestorem jest spółka Hotel Cristal Park, do której należy już 3-gwiazdkowy hotel w Tarnowie ze 100 pokojami. Rozpoczęcie budowy planowano już w 2008 roku, a zakończenie jesienią 2010 roku. − Nastawiamy się obsługę licznych tutaj festynów i pikników rodzinnych − mówił wówczas HOTELARZ-owi Tadeusz Rzońca, prezes Cristal Park. − Kierujemy się także w stronę przyjeżdżających do Dąbrowy turystów, zwłaszcza grup żydowskich. Koszt inwestycji szacowany jest na 3−4 miliony złotych.

 

…i Górniczej

W Dąbrowie Górniczej uruchomiony został 2-gwiazdkowy hotel Standard z 31 pokojami, kameralną salą konferencyjną i restauracją urządzoną w klimacie winnicy oraz bezpłatnym monitorowanym parkingiem. Obiekt nastawia się na osoby podróżujące służbowo, np. do pobliskich firm i przedsiębiorstw. Hotel położony jest w Sosnowiecko-Dąbrowskiej Podstrefie Ekonomicznej, ok. 25 km od centrum Katowic, 30 km od lotniska w Pyrzowicach oraz kilkaset metrów od skrzyżowania drogi krajowej nr 94 (Katowicka) i 790. Inwestorem jest firma Plettac Distribution – dystrybutor rusztowań.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *