Rozbudowują konferencje: Sękowski i Illon

3-gwiazdkowy hotel Sękowski w Legnicy otworzył Centrum Konferencyjne Sękowski Forum – kompleks pięciu sal od 65 do 245 mkw. o łącznej pow. 350 mkw. Hotel Sękowski dysponuje 27 pokojami m.in. z Wi-Fi. W hotelu znajduje się także restauracja oraz lobby bar i bezpłatny parking strzeżony na 50 aut i cztery autokary.


Ilonn Hotel w Poznaniu planuje we wrześniu otwarcie części konferencyjnej z trzema salami o łącznej powierzchni ponad 200 mkw. Wraz z otwarciem centrum konferencyjnego przedstawiony zostanie nowy wygląd restauracji Fresca połączonej z winiarnią. Położony w płn.-zach. dzielnicy Podolany obiekt dysponuje 77 pokojami. W 2009 roku został poddany gruntownemu remontowi, podczas którego położono duży nacisk na efektywność energetyczną i rozwiązania proekologiczne. Tradycyjną wentylację grawitacyjną zastąpiono wentylacją mechaniczną z rekuperacją ciepła, która odzyskuje je z powietrza odprowadzanego na zewnątrz budynku do ogrzania świeżego, co zapewnia oszczędność w kosztach ogrzewania. Zwiększono też grubość izolacji termicznej ścian i dachu oraz wymieniono okna na nowoczesne trzyszybowe, o niskim współczynniku przenikania ciepła. Ekologiczną instalację budynku uzupełniają kolektory słoneczne na dachu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *