Mextra Partnerem Platynowym Forum HT 2024   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Mextra, lider branży mebli bankietowych w Polsce, została po raz kolejny Partnerem Platynowym Forum Hotel Trends Poland&CEE.  To największe w Polsce i CEE forum dla Top-Managementu branży hotelowej, odbędzie się w tym roku 21 października w hotelu Regent w Warszawie.

Mextra jest polską firmą o międzynarodowym zasięgu, tworzącą meble, w których praktyczne rozwiązania łączą się z doskonałą jakością i najlepszymi cenami. Specjalizuje się w wyposażeniu meblowym dla branży HoReCa.

Zespół handlowców sprzedaje regularnie jej produkty do 19 krajów Europy, obsługując klientów w 8 językach. Mextra posiada sklepy w 10 krajach Europy.

Hotel Trends Poland & CEE rokrocznie gromadzi w jednym miejscu większość decydentów rynku hotelarskiego z Polski – właścicieli, zarządy spółek operatorskich, kadrę zarządzającą hotelami, przedstawicieli firm deweloperskich, czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki, a także reprezentantów sieci hotelowych i funduszy inwestycyjnych z całej Europy.

W ubiegłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział stacjonarnie ponad 300 uczestników, w tym ponad 40 czołowych inwestorów i ponad 150 Top Managerów reprezentujących sieci hotelowe i najważniejsze hotele niezależne z całej Polski.

Na Hotel Trends znajdziesz rozwiązania, dzięki którym rozwiniesz swój biznes

Zawieraj umowy i twórz relacje! Hotel Trends to unikatowa możliwość spotkania decydentów polskiego rynku hotelowego w jednym miejscu.

To także ogromna porcja unikatowej wiedzy i inspiracji, dzięki pięciu pasjonującym panelom tematycznym toczonym na scenie przez uznanych ekspertów z Polski i całej Europy, oraz wieczorna, networkingowa gala podczas której wyłonimy Laureatów konkursu na „Hotelarzy Roku 2024”

To wydarzenie, w którym warto wziąć udział!

Spotkaj się z najważniejszymi uczestnikami rynku stacjonarnie w hotelu Regent w Warszawie lub dołącz online i śledź transmisję w jakości HD na żywo.

Szczegóły dostępne są na stronie www.hotel-trends.pl

Przeczytaj dlaczego liderzy rynku uczestniczą w Hotel Trends >>

Relacja z ubiegłorocznej edycji wydarzenia>>

Galeria zdjęć>>

Zapytania dotyczące udziału w konferencji: Wiola Wiater
509 416 935, w.wiater@pws-promedia.pl

Zapytania dotyczące współpracy sponsorskiej: Małgorzata Grenda
22 333 88 02, m.grenda@pws-promedia.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *