Bar, dziewczyny i żonglerka

Spółka Entertainment Group we współpracy z grupą tańca współczesnego Quest wprowadziła na rynek bar Sweet&Sour - pierwszy w Polsce profesjonalny bar do obsługi imprez firmowych. Show bar Sweet&Sour zaprojektowany został w sposób umożliwiający wykorzystywanie go zarówno podczas imprez plenerowych, jak i uroczystości organizowanych w zamkniętych pomieszczeniach.

Firmy korzystające z baru mają zapewnioną sześciogodzinną barmańską obsługę imprez, którą - dodatkowo - uatrakcyjniają synchroniczne, widowiskowe pokazy barmańskie oraz pokazy taneczne w wykonaniu barmanek.


Bar obsługiwany jest przez dwóch profesjonalnych barmanów - zwycięzców zawodów Independent Flair League - oraz sześć barmanek, specjalnie przeszkolonych do pracy w stylu Flair.

Pracujące za barem barmanki są jednocześnie profesjonalnymi tancerkami.
Premiera baru Sweet&Sour odbyła się podczas dorocznej imprezy Samochód Roku 2006 miesięcznika "Playboy", na której bar był jedną z głównych atrakcji wieczoru.

Jak zapewniają przedstawiciele Entertainment Group, wśród imprez, na które zebrali już zamówienia dla show baru, są również organizowane przez hotele.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *