Ciechocinek: trzy w jednym

Podczas imprezy Polish Prestige Hotels, 9 września 2006 roku w hotelu Villa Park Klinika Zdrowia i Urody, odbędą się trzy wydarzenia gastronomiczne - IX konkurs barmański w stylu klasycznym, trzecie rozgrywki tegorocznej edycji Independent Flair League oraz konkurs: "Co wylosujesz, to przygotujesz...", w którym kucharze walczyć będą o tytuł Profesjonalisty Roku 2006 Polish Prestige Hotels & Resorts.


Barmański konkurs klasyczny ma na celu umożliwienie barmanom zaprezentowania swoich umiejętności barmańskich oraz pokazania swojej oryginalności, inicjatywy i poziomu wiedzy ogólnej. Zadaniem konkursu jest rozwój wiedzy z zakresu towaroznawstwa i technologii produkcji napojów alkoholowych i bezalkoholowych dostępnych w barach. Przesłaniem IFL jest propagowanie i rozwój Working Flair jako światowego standardu pracy barmana oraz promocja i wspieranie młodych talentów sceny barmańskiej.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *