Blue Diamond przy lotnisku w Rzeszowie

We wrześniu ruszyć ma 4-gwiazdkowy hotel BlueDiamond pod Rzeszowem w sąsiedztwie lotniska.Hotel oferował będzie 51 pokoi, a dzięki temu, że znajduje się w centrum sportowo-rekreacyjnym, także dostęp do bogatej infrastruktury sportowej.

 

W hotelu znajdzie się też dwupoziomowa restauracja, klubo-kawiarnia wraz z zielonym tarasem, zaplecze Wellness & SPA (m.in. basen z drink-barem oraz dużą ilością atrakcji basenowych, cztery rodzaje saun i łaźni parowych, strefa relaksu, gabinety zabiegowe, kosmetyczne i fryzjerskie. Blue Diamond przygotowywał też dwie sale konferencyjne na 200 osób. Dodatkowym atutem hotelu jest fakt, że znajduje się on w centrum sportowo – rekreacyjnym w Nowej Wsi. Dzięki temu goście będą mieli dostęp do krytej pływalni, kortów, stadionu piłkarskiego i orlika. Wkrótce dostępny będzie również nowoczesny stadion lekkoatletyczny i pełnowymiarowa hala sportowa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Blue Diamond przy lotnisku w Rzeszowie

  1. bardzo ładny hotel, bez duszy i jakiejkolwiek atmosfery, wszystko robione na pokaz, omijajcie szerokim łukiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *