Elbest Hotels wchodzi na rynek

Koncern PGE zakończył najważniejszy etap projektu konsolidacji spółek branży m.in. hotelarskiej w Grupie Kapitałowej PGE pod wspólną nazwą Elbest. Pod nową marką działać będzie na początek dziewięć obiektów, w tym hotel Krynica w Krynicy, Wolin w Międzyzdrojach i Hotel Sport w Bełchatowie.

„Ta data to uwieńczenie procesu przygotowań i otwarcie nowego rozdziału - budowy silnej i atrakcyjnej na rynku firmy z głównym zadaniem w postaci rozwoju i optymalizacji działalności hotelarskiej” głosi komunikat nowej spółki. Priorytetowe działanie dla Elbest to wprowadzenie na rynek sieci hotelarskiej Elbest Hotels. Dotychczasowa baza hotelowo-rekreacyjna tj. Hotel Krynica**** w Krynicy-Zdroju, Hotel Wolin*** w Międzyzdrojach i Hotel Wodnik*** w Słoku k/Bełchatowa została poszerzona o kolejne obiekty, do których należą między innymi: Hotel Sport*** w Bełchatowie, Hotel Energetyk SPA*** w Iwoniczu-Zdroju oraz w Myczkowcach, Hotel Rychło*** w Bogatyni, OSiR Wawrzkowizna k/Bełchatowa, OSW „Złoty Sen” w Złotnikach Lubańskich.

Sieć Elbest Hotels oprócz ofert skierowanych do firm, szkoleniowców i grup zorganizowanych, chce też wyjść naprzeciw indywidualnym klientom. W tym sezonie na szczególną uwagę zasługuje oferta wakacyjna, urozmaicone pakiety przygotowane w oparciu o szeroką bazę sportową, rekreacyjną, fizykoterapeutyczną oraz SPA, wzbogacona o walory turystyczne miejscowości to propozycja na niezapomniany urlop.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *