Hotel i SPA w Dźwirzynie

HOTEL SENATOR S.A. z siedzibą w Dźwirzynie jest jednym z najbardziej popularnych obiektów hotelowych wraz ze SPA w okolicach Kołobrzegu. HOTEL SENATOR znajduje się bezpośrednio nad morzem, w samym środku sosnowego lasu. HOTEL SENATOR posiada 123 komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty w czterech pawilonach mieszkalnych oraz dwie restauracje z międzynarodową kuchnią. Każdy pokój wyposażony jest w telefon ISDN, minibar, telewizję z opcją PAY TV, łącze internetowe, szlafrok, łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną i suszarkę do włosów. Większość pokoi posiada balkon z leżakiem. Do dyspozycji gości w HOTELU SENATOR jest 25 metrowy basen z sześcioma torami pływackimi, w tym trzema pełnowymiarowymi, centrum SPA&Welles i duży klub fitness nowocześnie wyposażony w różnego rodzaju urządzenia, m.in. bieżnie, rowery, ławeczki, wiosła i maszyny do treningu różnych partii mięśni.

 

Dodatkową rozrywką dla gości HOTELU SENATOR są 6 torowy bowling, bilard, sauna, solarium, kriokomora, letnie kino, pawilon grillowi, Lobby bar oraz dwupoziomowa dyskoteka z widokiem na basen. Przed HOTELEM SENATOR znajduje się plac zabaw dla dzieci, a w środku lasu przebiegają ścieżki rowerowe. W otoczeniu HOTELU SENATOR znajdują się cztery trasy rowerowe: „Nadmorska międzynarodowa trasa rowerowa”, Szlak Bocianich Gniazd”, Szlak wokół jeziora Resko” oraz „Przyrodniczo – historyczna trasa rowerowa – Ku Słońcu”.

 

Restauracje HOTELU SENATOR oferują dania kuchni międzynarodowej, wsparte trunkami z hotelowej piwniczki. HOTEL SENATOR posiada doskonale wyposażoną bazę gastronomiczną, która pozwala na komfortową obsługę gości hotelowych, a także na organizację uroczystości dla grup zorganizowanych. Restauracja HOTELU SENATOR specjalizuje się w organizacji bufetów tematycznych, obejmujących kuchnie różnych stron świata. Obsługa kelnerska i barmańska umożliwia realizację imprez okolicznościowych i bankietów dla grup liczących do 250 osób. HOTEL SENATOR jest bardzo popularnym centrum konferencyjnym. Dla klientów biznesowych HOTEL SENATOR oferuje 4 w pełni klimatyzowane i zaciemniane sale konferencyjne z możliwością aranżacji ustawień wg potrzeb klienta. Sale konferencyjne wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt audiowizualny obsługiwany przez profesjonalną ekipę techniczną. Jedną z głównych atrakcji HOTELU SENATOR jest Centrum SPA & WELLNESS, który daje możliwość przeniesienia gości hotelowych w świat ciszy, spokoju, relaksu i wypoczynku „bez pośpiechu" w ciepłej atmosferze. W ofercie HOTELU SENATOR goście mogą znaleźć szeroki wachlarz zabiegów mających na celu relaksację, regenerację organizmu, pielęgnację ciała, odmładzanie, poprawę kondycji oraz modelowanie sylwetki. Do dyspozycji gości HOTELU SENATOR jest wykwalifikowany personel (lekarze, fizjoterapeuci, masażyści, kosmetyczki oraz instruktorzy) zapewniający indywidualną i fachową opiekę oraz pomoc przy wyborze zabiegów i kosmetyków.

 

HOTEL SENATOR specjalizuje się w organizacji tygodniowych pobytów wypoczynkowych, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Z dużym powodzeniem HOTEL SENATOR oferuje również dla swoich gości pakiety weekendowe ora specjalne – organizowane z okazji świąt i długich weekendów. Misja HOTELU SENATOR to: „Spełnić oczekiwania najbardziej wymagających gości, oferując im najwyższy poziom usług hotelowych w wyjątkowym miejscu nad polskim morzem.”


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *