Więcej miejsc w Wiejcach

Z akończony został kolejny etap rozbudowy kompleksu hotelowego Pałac Wiejce. Dzięki odbudowie budynku Folwarku powstały dwie klimatyzowane sale konferencyjne oraz 22 nowe miejsca noclegowe. Obecnie obiekt dysponuje 16 pokojami jednoosobowymi, 29 dwójkami oraz 5 apartamentami. W sumie jest w stanie pomieścić wraz z dostawkami 120 osób.

Oprócz części noclegowej w Pałacu Wiejce znajduje się restauracja, drink bar z kominkiem, centrum rekreacyjno-rehabilitacyjne, siłownia i sala bilardowa. Dodatkową atrakcją jest także nowo otwarte, 12-dołkowe pole do minigolfa oraz padoki do nauki konnej jazdy.

W planach na najbliższą przyszłość, jest budowa dużej stajni z pensjonatem dla koni oraz budynek z basenem i bowlingiem. Pałac Wiejce to jeden z najpiękniejszych pałaców w Polsce. Od 2001 roku - po gruntownej odbudowie - pałac jest obiektem hotelowym. 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *