Na AWF w Warszawie o turystyce

Warszawska Akademia Wychowania Fizycznego jest organizatorem Międzynarodowej Konferencji Naukowej, której tematem wiodącym będzie "Strategia rozwoju turystyki w Polsce na lata 2007-2013". Celem konferencji, która odbędzie się w listopadzie tego roku, jest zaprezentowanie koncepcji modernizacji polskiej turystyki, z uwzględnieniem jej uwarunkowań i źródeł finansowania.

Wykłady wprowadzające wygłoszą wybitni specjaliści z polskich i zagranicznych uczelni, a będą one dotyczyły m.in. polskiej propozycji turystycznej w coraz ostrzejszej rywalizacji na rynku europejskim, problemów doskonalenia zawodowego i kompetencji kadr, ekoturystyki i agroturystyki, oczekiwań konsumentów w świetle wymogów rynku polskiego i europejskiego. Oprócz uczestników z Polski, swój udział zgłosili przedstawiciele 5 krajów z Europy: Belgii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Słowacji. Honorowym patronatem objął konferencję minister gospodarki. 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *