Hotelowe inspiracje w Poznaniu

Najnowsze trendy w wyposażeniu hoteli, obiektów Spa i Wellness, nowości rynkowe, fachowe porady dla inwestorów i hotelarzy oraz liczne seminaria i prezentacje – to wszystko czeka na zwiedzających Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL w dniach 19-21 października br. Tematem przewodnim będą rozwiązania ekologiczne dla hoteli.


Październikowe spotkanie odbędzie się w formule B2B mającej na celu stworzenie siatki kontaktów handlowych pomiędzy producentami, importerami a ich klientami. Maksymalnie uproszczone zasady wstępu na targi dla profesjonalnych zwiedzających oraz program umawiania spotkań pomogą w efektywnym zaplanowaniu pobytu w Poznaniu.

Targi Invest-Hotel stanowią doskonałą okazję do udziału w konferencjach, panelach dyskusyjnych oraz pokazach dla wszystkich poszukujących najnowszej wiedzy z branży. Ekologii w hotelach i obiektach Spa&Welless poświęcone będą seminaria przygotowane przez  Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego oraz firmę Comfortum. O proekologicznej gospodarce energetycznej opowie przedstawiciel firmy Power Consulting.  Wśród poruszanych zagadnień będą również innowacje w branży hotelarskiej, zarządzanie i decyzje inwestycyjne w ośrodkach spa oraz kierunki rozwoju dla hoteli spa. Ciekawie zapowiada się także konferencja nt.  marketingu zmysłowego w branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Więcej informacji na stronie www.investhotel.pl.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *