Więcej hoteli od Onet.pl i eSKY.pl

Onet i eSKY.pl poszerzyły zakres współpracy i wspólnie zaoferują polskim internautom możliwość rezerwacji hoteli także w Polsce. Pełna oferta miejsc hotelowych na świecie i w Polsce jest dostępna pod adresem hotele.onet.pl. eSKY.pl jest obecnie jedynym operatorem hotelowym, z którym współpracuje Onet.Internauci rezerwujący nocleg poprzez nowy serwis mają do dyspozycji wyszukiwarkę, którą eSKY.pl usprawnił na początku 2011 roku. W ramach nowego mechanizmu klienci mogą: poznać dokładne dane golokalizacyjne obiektu hotelowego; skorzystać z filtrów, które już na początku pozwalają na określenie oczekiwań i szukanie hoteli np. ulubionej sieci albo określonego typu; przejrzeć opinie osób, które gościły w danym miejscu; a także, dzięki wprowadzeniu mechanizmu mapy, wyszukiwać hotele bez konieczności podawania terminu pobytu.

- Portal Onet.pl jest jednym z naszych najważniejszych partnerów. Współpracę rozpoczęliśmy w 2009 roku, kiedy to najpierw uruchomiliśmy wspólnie stronę www.samoloty.onet.pl, a kilka miesięcy później www.hotelenaswiecie.onet.pl. Cieszymy się, że w momencie, gdy powiększyliśmy bazę dostawców i udoskonaliliśmy naszą wyszukiwarkę hotelową, mamy możliwość udostępnić te rozwiązania użytkownikom Onet.pl – mówi Łukasz Neska z Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl.  

Każdy obiekt znajdujący się w serwisie ma również stały adres url, dzięki czemu osoby korzystające z wyszukiwarki mogą np. łatwo przesłać  informacje o hotelu znajomym, z którymi planują wyjazd. Poza wyszukiwarką do dyspozycji klientów strony www.hotele.onet.pl została oddana również dedykowana Infolinia, czynna 7 dni w tygodniu (32 728 30 30).

już po raz 16-ty odbędzie się w Hotelu Orbis Magura w Bielsku-Białej w dniach od 12 września do 31 października 2011 r. Impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz imprez gastronomicznych, od kilkunastu lat przyciąga do Hotelu tysiące smakoszy. W tym roku na stołach zagości kilkanaście golonkowych specjałów, m. in. golonka biesiadna, po góralsku, po węgiersku, po cygańsku, po bawarsku, bielska,  z żurawiną, ze śliwkami, z kapustą i grzybami, nadziewana borowikami i gotowana w jarzynach. Nowością tegorocznego Festiwalu będzie golonka nadziewana ryżem i jarzynami owinięta w liść kapusty duszona w pomidorach. Szef kuchni Hotelu Orbis Magura Mirosław Bogdański zaserwuje ponadto regionalny żur na maślance oraz kwaśnicę. Do degustacji gości pozostaną również golonkowe przystawki, m.in. roladka z golonki w galarecie oraz smakowite dodatki, np. chrupiące placuszki ziemniaczane czy kapusta duszona z jarzynami i grzybami. Wspólną biesiadę umili gościom zespół Kwaśnica Bavarian Show, wykonujący na żywo muzykę bawarską i tyrolską.


Hotel Orbis Magura położony jest w Beskidach w pobliżu centrum Bielska-Białej. Oferuje 133 komfortowe pokoje i apartamenty z panoramicznym widokiem na miasto i góry, wyposażone m.in. w bezpłatny dostęp do Internetu oraz funkcjonalne biurka do pracy. Goście mają do dyspozycji restaurację z bezpośrednim wyjściem do hotelowego ogródka, City-Bar, kącik dla dzieci, 4 sale konferencyjne ze sprzętem multimedialnym oraz parking strzeżony.
Rezerwacji stolików można dokonywać pod nr telefonu +48 33 8199 199 bądź +48 500 512 089.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *