Hotel… dla hotelowego ogródka

Interesującą ofertę przechowywania wyposażenia ogródków i letnich ekspozycji po sezonie przedstawiła firma City Self-Storage. Oddaje ona do dyspozycji menedżerów hoteli i restauracji magazyn Self-storage, który pozwala na samodzielne magazynowanie przedmiotów. Klienci mogą wynająć pomieszczenie o dowolnej wielkości. Najmniejsze może mieć pół metra kwadratowego. Mają oni do niego nieograniczony dostęp przez cały tydzień.


Magazyn jest miejscem monitorowanym i zabezpieczonym elektronicznym systemem alarmowym, dzięki czemu nie ma możliwości, by osoba niepowołana dostała się do pomieszczeń z zdeponowanymi przedmiotami. City Self-Storage zapewnia również transport oraz ubezpieczenie magazynowanych przedmiotów, a w recepcji magazynu można kupić materiały opakowaniowe. Poza kartonami (w tym karton-szafa na ubrania), folią pęcherzykową, taśmą, sznurkiem i papierem do pakowania, można kupić kłódki, taśmy miernicze, rękawice ochronne i wypełniacz do kartonów.
City Self-Storage jest pierwszą na polskim rynku firmą świadczącą tego typu usługi. Obecnie dysponuje magazynem w Warszawie (aleja Krakowska 271) o powierzchni
4 tys. mkw. City Self-Storage sp. z o.o. jest spółką działającą w ramach międzynarodowej grupy Selvaag Gruppen. 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *