Blycolin Polska podpisał kontrakt na tekstylia

Firma Blycolin Polska, specjalizująca się w leasingu bielizny hotelowej, podpisała kontrakt z hotelem Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym, którego otwarcie przewidziano na początek października. Spośród wzorów dostępnych u Blycolin szef zdecydował się na klasyczną biel z eleganckim, delikatnym wzorem w paski. Do oferty należą obrusy, serwetki, chodniki stołowe, ręczniki zwykłe i kąpielowe, dywaniki łazienkowe, poszwy i poszewki oraz szlafroki.

Hotel zamierza rozszerzyć korzystanie z usług Blycolin o tekstylia związane z gastronomią zewnętrzną.
- Zdecydowałem się na skorzystanie z usług Blycolin ze względu na oszczędność mojego czasu i pieniędzy. Mogę zająć się najważniejszymi sprawami związanymi z zarządzaniem hotelem, a wszystko, co jest związane z tekstyliami, przejmuje Blycolin - mówi Przemysław Niżnik, dyrektor hotelu Król Kazimierz.
Firma Blycolin zajmuje się pełną obsługą leasingowanych tekstyliów - wypożyczaniem (obrusów, bielizny pościelowej, serwet, frotte oraz innych) i praniem. Spółka udziela gwarancji na najwyższą jakość wykonywanych usług oraz automatyczną wymianę zużytych egzemplarzy na nowe.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *