Wkrótce ruszy Czarny Potok

Dobiega końca budowa największego 4-gwiazdkowego kompleksu hotelowego w Krynicy-Zdroju – Czarnego Potoku z 233 pokojami i apartamentami oraz ekskluzywnym centrum SPA & Wellness. Obiekt należący do JW Construction ma być otwarty na przełomie 2011/2012 roku. Cały kompleks będzie się składał z zespołu 12 budynków hotelowych o łącznej powierzchni 20,5 tys. mkw., bazy konferencyjno- szkoleniowa na 500 osób, części gastronomiczno-rozrywkowej i „pięciogwiazdkowego” SPA.

 

Przygotowaniem koncepcji SPA w hotelu, od stworzenia filozofii obiektu i przekazu marketingowego po rekrutację i szkolenia zespołu, zajmuje się firma doradcza ForSpa. – W przygotowywanej koncepcji odwołujemy się przede wszystkim do walorów miejsca oraz tradycji uzdrowiskowych. Naszym zdaniem Krynica dzięki tej realizacji może stać się ponownie miejscem modnym, do którego będą chętnie przyjeżdżać goście z całej Polski oraz zagranicy – mówi Arkadiusz Dawidowski, dyrektor zarządzający ForSpa. Pierwszy etap prac został zakończony w lipcu. Powstała pełna koncepcja SPA i filozofia obiektu, która znalazła odzwierciedlenie w układzie funkcjonalnym gabinetów oraz w tzw. strefie termalnej – łaźni i saun. Zgodnie z założeniami hotel będzie dysponować 10 gabinetami, w tym jednym pokojem typu SPA VIP dla dwojga oraz dwoma pokojami relaksu. Ofertę części SPA będzie uzupełniać dodatkowo gabinet fryzjerski oraz pielęgnacji dłoni i stóp.

 

Oprócz tego powstaną dwie strefy łaźni i saun, które zostaną zlokalizowane w części basenowej. Jedna z nich będzie miała charakter elitarny i będzie dostępna za dodatkową opłatą. – Naszym celem jest stworzenie SPA, które będzie najlepszym obiektem w tej części Polski. To ma być miejsce z klasą i świetną ofertą – podkreśla Arkadiusz Dawidowski. Hotel powstaje w miejscu dawnego ośrodka wypoczynkowego Czarny Potok, który w 2005 roku J.W. Construction odkupiło od tarnowskich Zakładów Azotowych. Firma planowała uruchomić zmodernizowany obiekt już w 2008 roku, ale ostatecznie zdecydowano się go rozbudować na potrzeby klientów konferencyjnych i poszerzyć skalę inwestycji. Obecnie w Krynicy działają cztery hotele 4-gwiazdkowe: Krynica, Prezydent, SPA Dr Irena Eris i

Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Wkrótce ruszy Czarny Potok

 1. Hotel Pegaz ma 4*? To jakaś paranoja.
  Kto to zakwalifikował, żeby miał tyle samo gwiazdek co SPA Dr Irena Eris??? Przecież to dwa różne światy. Na szczęście Eris broni się swoją marką.

 2. słuchaj w Krakowie jest taki hotel – Justyna-.
  http://www.hoteljustyna.pl

  Ta Justyna na swojej stronie pisze, że ma *****.
  Ja nie wiem, czy to jest jakaś gruba ściema, czy faktycznie ten hotel ktoś skategoryzował na cztery. Wydaje się to niemożliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *