Otwarcie hotelu Galaxy w Krakowie

Pod hasłem „Galaktyka muzyki, obrazu i światła” odbyła się impreza oficjalnie inaugurująca działalność 4-gwiazdkowego hotelu Galaxy, na którą przybyło blisko 500 osób. Sceneria imprezy nawiązywała do nazwy hotelu i utrzymana była w kosmicznym klimacie z wykorzystaniem wszystkich możliwości technicznych, audiowizualnych i powierzchniowych obiektu, w ramach których zaprezentowano działalności realizowane w Galaxy (Hotel Galaxy, Restauracja Andromeda, Sana Vida SPA, Salon Fryzjerski Aureus, Sklep z Bursztynami Venus Group, Casino Platinium, Gabinety medyczne Open Medical). Impreza miała charakter „programowo wielopoziomowy” – co 10 minut w różnych miejscach rozpoczynał się kolejny punkt programu.

 


Po powitaniu przez inwestora Jacka Legendziewicza, właściciela krakowskiego biura podróży Jordan i dyrektora hotelu Witolda Matwijówa goście mogli uczestniczyć w tych punktach programu, które ich najbardziej interesowały. A wśród nich były m.in. pokazy bamańskie, fryzjerskie, doświadczeń fizycznych, kuchni molekularnej, masażu Watsu na wodzie, wyrabiania biżuterii z bursztynu czy gry w szachy na dnie basenu. Teatr Los Fuegos zaprezentował light show – pokaz tańca w świetle UV, a swój koncert dała grupa Electrica Duo. Przez całą noc piloci oprowadzali chętnych gości po hotelu, a zabawa trwała do bladego świtu.

 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Otwarcie hotelu Galaxy w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *