Biznesowe spotkanie branży

Tegoroczna edycja targów INVEST-HOTEL, które odbędą się w Poznaniu w dniach 19 – 21 października, zapowiada się bardzo interesująco. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli wiodący na rynku dostawcy produktów i usługi dla hoteli i Spa.


W ramach poznańskiego spotkania prezentowana będzie bogata propozycja z różnych dziedzin sektora hotelarskiego m.in.: najnowsze elementy wyposażenia wnętrz - meble, tekstylia, armatura, ceramika łazienkowa, wykładziny, oświetlenie oraz rozwiązania informatyczne czy materiały i usługi budowlano-wykończeniowe.


Strefa Kontaktu B2B

Dla profesjonalnych gości dostępne będą liczne udogodnienia mające na celu pełniejsze wykorzystanie pobytu w Poznaniu. Nawiązaniu cennych kontaktów biznesowych będzie służyła Strefa Kontaktu B2B, której celem jest zaplanowanie i umówienie spotkania podczas targów
z konkretnym wystawcą.

Źródło profesjonalnej wiedzy

Targi dostarczą także wielu okazji do zdobycia wiedzy na temat kondycji branży oraz wymiany doświadczeń podczas licznych prezentacji i seminariów tematycznych. Główny akcent konferencji położony zostanie na zagadnienia związane z ekologicznymi rozwiązaniami dla hoteli.


Więcej informacji na stronie targów www.investhotel.pl.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *