Scandic Fashion Event

Klienci Grupy Hotelowej Scandic wzięli udział w wyjątkowym evencie.  W warszawskim studiu fotograficznym MAKATA  zostały zorganizowane metamorfozy gości hoteli Scandic przed obiektywem. Specjalnie na nich czekał  sztab stylistów – wizażystów i fryzjerów, a zdjęcia robił fotograf zajmujący się  modą – Emil Biliński, którego zdjęcia publikowane są w wielu krajach.


Imprezę oficjalnie otworzył Rafał Bryndal z Martą Karteczką, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Scandic Polska. Goście losowali kategorie, według których byli poddawani stylizacji. Kategorie prezentowały pięć podstawowych, najważniejszych wartości dla Grupy Scandic: stay fit,  eco, zdrowe żywienie, dzieci oraz business.

Pod czujnym okiem grupy stylistów, którym przewodniczył Tomasz  Gąsienica-Józkowy, dobierano odpowiednie stroje. Kolekcję ubrań i butów na Scandic Fashion Event udostępniły firmy: Orsay, Bergson i Deichmann. Dodatkowo sieć salonów kosmetycznych Denique oferowała profesjonalny makijaż oraz stylizowanie fryzur. Każda z osób, w zaproponowanej stylizacji, mogła wziąć udział w profesjonalnej sesji fotograficznej. Do zdjęć Goście pozowali z symbolami Scandic: jeżykiem Sigge, rowerem, kijkami do nordic walking, a także z artykułami kojarzącymi się ze zdrową żywnością. Znakomity fotograf, Emil Biliński, starał się wydobyć moc pozytywnych emocji z każdej pozującej mu osoby. Jego niezwykłe zdolności przejawiały się w indywidualnym  i pełnym radości podejściu do modeli i modelek Scandic Fashion Event. Goście entuzjastycznie reagowali na wszystkie aktywności podczas trwania imprezy. Z uwagą słuchali porad stylistów, wizażystów i fotografa.

Podczas Scandic Fashion Event czas umilało wino od Soul Kitchen, a wyjątkowe zainteresowanie wzbudziły podświetlane meble Rent Design. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a Scandic Polska już myśli o kolejnym evencie, tym razem utrzymanym w duchu muzyki!


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Scandic Fashion Event

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *