Sheraton Fitness w Warszawie przygotowuje narciarzy do sezonu

Sezon narciarski przed nami z tego też względu Sheraton Fitness wprowadza nowe zajęcia mające przygotować miłośników białego szaleństwa do delektowania się narciarstwem. W każdą środę o godz. 19.30 Mariusz Smagała – szef warszawskiego Sheraton Fitness będzie prowadził zajęcia mające na celu poprawienie kondycji, przygotowanie odpowiednich partii mięśni do wysiłku na nartach i zapobieganiu kontuzji.


Zajęcia w Sheraton Fitness będą opierać się na ćwiczeniach na niestabilnych powierzchniach (BOSU, dyski, piłki), które odpowiednio przygotują dolne partie ciała
i mięśnie środka do sezonowego, wzmożonego wysiłku fizycznego. Mariusz Smagała przygotował zróżnicowany i ciekawy trening, w którym wykorzysta elementy ćwiczeń
z taśmami TRX.

TRX to wszechstronny sprzęt używany przez zawodowych sportowców. Założeniem jest trening z oporem własnego ciała - będą więc pompki, podciągnięcia i przysiady. Nie zabraknie również sekcji kardio i ćwiczeń rozciągających. Plan treningowy składa się z 6-8 ćwiczeń i przewidziany jest na 50 minut.

"TRX jest metodą wykonywania ćwiczeń, która buduje siłę, równowagę, mobilność. Ćwiczenia wykonywane regularnie pomagają zapobiegać urazom poprzez utrzymanie elastyczności ciała, minimalizują tym samym ryzyko odniesienia poważnych kontuzji na stoku” – powiedział Mariusz Smagała.

Zajęcia przygotowujące do sezonu narciarskiego odbywają się w każdą środę o 19.30 i są dostępne bezpłatnie dla aktualnych członków Sheraton Fitness.

Sheraton Fitness znajduje się na parterze hotelu Sheraton i czynny jest 7 dni w tygodniu. Klub nawiązał współpracę z Core Performance , światowym liderem w opracowywaniu strategii treningów ogólnorozwojowych, odżywiania i terapii fizycznej. Dzięki czemu oferuje również program ćwiczeń idealnie dopasowany dla osób, które nie mogą poświęcić dużo czasu na wysiłek fizyczny.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *