Hilton HHonors rozpoczyna największe na świecie poszukiwanie skarbu – nagradza zwycięzców 500 darmowymi noclegami

Konkurs obejmujący kilka miast rozpoczyna światową promocję programu "Szybki sposób na darmowy pobyt".


Pięć miast na całym świecie. Pięć dni. 500 zwycięzców. Jedna niesamowita promocja. Aby zwrócić uwagę i zafascynować podróżnych z całego świata w ramach promocji "Szybki sposób na darmowy pobyt", program lojalnościowy Hilton HHonors dla 10 sieci hotelowych, organizuje największe na świecie poszukiwanie skarbu w mediach społecznościowych, oferując 500 darmowych noclegów w hotelach przez okres pięciu kolejnych dni, począwszy od dzisiaj tj. 17 października 2011 roku. Poszukiwanie skarbu w mediach społecznościowych obchodzi światową premierę, w której członkowie Hilton HHonors mogą zyskać podwójne punkty HHonors lub darmowe noclegi od dzisiaj do końca grudnia tego roku.

Wskazówki dotyczące poszukiwania skarbu i jego lokalizacji zaczną pojawiać się w tym tygodniu na Twitterze Hilton HHonors (http://www.Twitter.com/HiltonHHonors) oraz na Facebooku (http://www.Facebook.com/HiltonHHonors). Członkowie HHonors oraz poszukiwacze skarbu muszą śledzić Hilton HHonors na Twitterze lub zostać fanami w serwisie Faebook, aby odkryć miasta, w których można zdobyć darmowy nocleg w hotelu Hilton oraz poznać zadania, które należy wykonać, aby zdobyć tę nagrodę.

W każdym mieście, pierwsze 100 osób, którym uda się wypełnić zadanie oraz odnaleźć zespół Hilton HHonors zostaną nagrodzone certyfikatami upoważniającymi do darmowych noclegów, które będzie można wykorzystać w każdym biorącym udział w akcji hotelu sieci Hilton Worldwide, łącznie z hotelami i resortami Waldorf Astoria, hotelami i resortami Conrad, hotelami i resortami Hilton, DoubleTree sieci Hilton, hotelami Embassy Suites, Hilton Garden Inn, hotelami Hampton oraz Homewood Suites sieci Hilton.

"Członkowie, osoby śledzące aktualności w Internecie oraz fani Hilton HHonors w pięciu różnych miastach na całym świecie będą mieli szansę wzięcia udziału w niezwykłym wydarzeniu, które potwierdza, że w Hilton HHonors nie chodzi tylko o punkty - liczą się doświadczenia, którymi możemy dzielić się z ludźmi wokół nas" - powiedział Jeff Diskin, starszy wiceprezes ds. międzynarodowego marketingu konsumenckiego Hilton Worldwide.

Aby wziąć udział w poszukiwaniu skarbu w ramach programu "Szybki sposób na darmowy pobyt", śledź Hilton HHonors na Twiterze (http://www.Twitter.com/HiltonHHonors) lub na Facebooku (http://www.Facebook.com/HiltonHHonors).

Dzięki promocji Hilton HHonors "Szybki sposób na darmowy pobyt" członkowie mogą zyskać podwójne punkty HHonors lub certyfikaty upoważniające do darmowych noclegów (jeden darmowy nocleg po każdych czterech pobytach lub 10 noclegów) na pobyt w hotelu zarezerwowany pomiędzy 27 września a 31 grudnia 2011 r. oraz wykorzystany pomiędzy 1 października a 31 grudnia 2011 roku.

Członkowie mogą się zarejestrować się oraz zapoznać z zasadami i warunkami na stronie http://www.HHonors.com/FastWays. Nagrody nie mogą być zamieniane podczas okresu obowiązywania promocji. Nie ma limitu na liczbę zdobytych punktów promocyjnych oraz na certyfikaty upoważniające do darmowych noclegów. Więcej informacji oraz jak zostać członkiem Hilton HHonors.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *