Na rodaków czekają też Zjednoczone Emiraty Arabskie

Na Polaków czeka praca w hotelarstwie i gastronomii w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, do których poszukuje pracowników Kujawsko-Pomorska Agencja Pracy. Przede wszystkim kucharzy, kierowników restauracji, kelnerów, barmanów, personelu do recepcji. W Emiratach kelner może zarobić co najmniej 1,5 tys. euro netto, a kierownik zmiany o tysiąc euro więcej. Ponadto pracodawca zapewnia wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie, pokrywa koszty podróży i załatwia formalności wizowe.
Zjednoczone Emiraty Arabskie są niewielkim, ale bogatym i bezpiecznym krajem położonym nad Zatoką Perską. Stanowi bliskowschodnie centrum biznesu i turystyki. Według Agaty Śliwickiej z KPAP, trzy sieci hoteli, do których rekrutuje personel, potrzebują 4 tys. dodatkowych pracowników w ciągu najbliższych dwóch lat. Na pracę na Bliskim Wschodzie największe szanse mają osoby z doświadczeniem w hotelach i restauracjach o wysokim standardzie oraz z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Na rodaków czekają też Zjednoczone Emiraty Arabskie

  1. Szukałam pracy, więc postanowiłam poszerzyć swoje lingwistyczne umiejętności. Było kilka ofert pracy dla nauczycieli języka arabskiego w Łodzi, skusiłam się na język arabski. Bank słów jest dość duży, ale z pomocą korepetytora, udało mi się go okiełznać. Jako nauczyciel wiem, jak trudno jest dobrze nauczyć obcego języka, zwłaszcza języka arabskiego. Na początku przeczesałam wszystkie oferty pracy w Łodzi, później natrafiłam na preply.com/pl/lodz/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-arabskiego Naprawdę polecam, arabski na najwyższym poziomie. Duża baza ofert pracy, odnajdą się tu nie tylko nauczyciele, ale także uczniowie. Praca już czeka otworem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *