Pierwszy Etap w Warszawie

W drugiej połowie grudnia pierwszych gości przyjmie jednogwiazdkowy hotel Etap Warszawa Centrum zlokalizowany przy ulicy Zagórnej na działce, którą do grudnia 2005 roku zajmował hotel Solec.

Warszawski Etap jest drugim obiektem tej wprowadzanej przez Orbis ekonomicznej marki strategicznego - partnera spółki Accor - pierwszym, który został zbudowany od podstaw. W budynku znajduje się 176 pokoi z łazienką z kabiną prysznicową i osobną toaletą. Sypialnie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomieścić do trzech osób.
hotel Etap
W standardowych pokojach marki Etap nad dużym podwójnym łóżkiem o wymiarach 150x200 cm znajduje się pojedyncze łóżko piętrowe dla trzeciej osoby (80x200 cm). W hotelach Etap w Polsce do dyspozycji gości będą również pokoje 2-osobowe z jednym podwójnym łóżkiem (150x200 cm) oraz pokoje typu twin z dwoma pojedynczymi łóżkami (80x200 cm). Obiekt ma sześć kondygnacji naziemnych i jedną podziemną.

Koszt inwestycji szacowany jest na ponad 18 mln zł. Pierwszy hotel Etap został otwarty w sierpniu tego roku w Częstochowie. Kolejny z 23 obiektów tej marki planowanych przez hotelową spółkę zostanie otwarty na przełomie roku w Szczecinie. Sieć ponad 300 tanich hoteli Etap, z których większość działa na zasadzie franchisingu jest obecna w 11 krajach Europy i Izraelu.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *