Król na pół gwizdka

Luksusowy hotel Król Kazimierz, w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, jeszcze nie gotowy, jednak już przyjmuje gości. Chociaż w hotelu trwają nadal prace wykończeniowe, to od kilku tygodni przyjmuje grupy zorganizowane.

Goście ci są informowani o niedogodnościach. Indywidualnych osób jeszcze nie przyjmujemy - dowiedział się "Hotelarz" od pracownika recepcji hotelu Król Kazmierz. Jak nas poinformowano obiekt przyjmie pierwszych gości indywidualnych przed Sylwestrem. Według wcześniejszych zapowiedzi budowany przez Aliance Holding od października 2005 roku hotel miał ruszyć wczesną jesienią.
Hotel Król Kazimierz
Latem wybuchł w obiekcie pożar, który strawił znaczną część dachu i wpłynął na przesunięcie terminu ostatecznego oddania obiektu do użytku. Hotel ma 115 pokoi jedno- i dwuosobowych, centrum konferencyjne oraz zaplecze rekreacyjne. W obiekcie ma docelowo znaleźć zatrudnienie 85-100 osób, w tym ok. 90 proc. z Kazimierza Dolnego i okolic.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *