Hotel Willa Port Conference Resort & Spa doceniony przez meeting plannerów.

W zeszłym tygodniu odbyło się rozstrzygnięcie plebiscytu Meeting Planner Recommended oraz wręczenie statuetek i dyplomów zwycięskim hotelom. Ostródzki hotel Willa Port Conference Resort & SPA **** należący do Condohotels Group zajął drugiej miejsce.


 

Meeting plannerzy w ramach rankingu zorganizowanego przez branżowy portal Meeting Planner oceniali hotele biorące udział w plebiscycie pod kątem jakości współpracy z klientami, stosunku ceny do jakości, standardu obiektu, oferowanego wyżywienia i jakości obsługi świadczonej przez pracowników hotelu. Badanie trwało od października 2010 do listopada 2011. Na podstawie rankingu została wyłoniona lista 10 obiektów najlepiej spełniających oczekiwania osób odpowiedzialnych za organizację spotkań i konferencji. Hotel Willa Port Conference Resort & SPA zajął drugie miejsce i otrzymał Status MP Recommended 2011.


„Meeting plannerzy to dla każdego hotelu jedna z najważniejszych grup klientów, dlatego też czujemy się szczególnie wyróżnieni z powodu przyznanej nam przez nich pozytywnej oceny. – komentuje Kamila Górecka-Kriwel PR Manager Condohotels Group – „Nasze wysiłki i zaangażowanie zostały docenione i jest to dla nasz wyjątkowy powód do dumy zwłaszcza, że hotel Willa Port działa dopiero od kwietnia tego roku.” – dodaje Górecka-Kirwiel.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *