Przeglądaj hotele w telewizorze

Innowacyjna aplikacja HRS na telewizory zapewnia szybkie i proste wyszukiwanie hoteli w telewizorach Grundig.


Minęły czasy, gdy telewizor służył wyłącznie do oglądania ulubionych programów. Dzisiajmożna mieć bezpośredni dostęp do serwisów internetowych, korzystając z telewizora Smart-Inter@ctive marki Grundig, bez konieczności posiadania komputera. HRS, wiodący portal rezerwacji hotelowych w Europie, został jednym z pierwszych partnerów marki Grundig w ramach tego przedsięwzięcia.Internetowa aplikacja HRS dla telewizorów pozwala wszystkim posiadaczom telewizorów LED Grundig (wyposażonych w złącze do bezprzewodowej sieci lokalnej LAN i sieci Ethernet modeli telewizorów „Fine Arts” oraz „Vision 8 Sports-TV”) na szybkie i nieskomplikowane wyszukiwanie hoteli w zaciszu własnego domu. Mogąc wybierać z oferty ponad 250 000 hoteli na całym świecie, użytkownicy mają gwarancję szybkiego znalezienia idealnego miejsca na nocleg.Po wprowadzeniu szczegółów dotyczących podróży, takich jak termin i kierunek, przy użyciu pilota, na ekranie pojawia się wygodna w obsłudze lista wszystkich dostępnych hoteli. Uporządkowane one są na liście według średniej oceny przyznanej przez gości hotelowych (możliwość oceny hotelu mają tylko goście, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem HRS). Następnie użytkownik może kliknąć na dowolny, interesujący go hotel i zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat jego wyposażenia i oferowanych usług. Duży rozmiar ekranu telewizora (od 32 do 55 cali) daje doskonałą widoczność tekstu i zdjęć, zaś widok mapy ułatwia poznanie lokalizacji hoteli. Aplikacja HRS dla telewizorów jest dostępna w językach: niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i tureckim. Użytkownicy mogą dokonać rezerwacji pokoju w wybranym hotelu, dzwoniąc do działającego 24 godziny telefonicznego serwisu rezerwacji HRS pod numerem +49 (0)221 2077 600.„Odbiorniki telewizyjne podążają ścieżką wytyczoną przez urządzenia typu smartphone. HRS jest bardzo zadowolony z wdrożenia pierwszej aplikacji do wyszukiwania hoteli z wykorzystaniem telewizorów. Aplikacja stanowi element wielokierunkowej strategii HRS i łączy w sobie korzyści Internetu z wygodą telewizora. Dzięki niej klienci mogą teraz zaplanować swoją kolejną podróż, siedząc wygodnie na kanapie” - wyjaśnia Marco Hauprich , Dyrektor ds. Urządzeń Mobilnych i Nowych Mediów w HRS.


Aplikacja HRS nie jest jedynym serwisem internetowym, do którego telewizor Grundig Smart-Inter@ctive umożliwia bezpośredni dostęp. Inne opcje to serwisy poświęcone zdrowiu i stylowi życia, portale informacyjne oraz sieci społecznościowe takie jak Facebook i YouTube.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *