Pierwsze BABOR BEAUTY SPA w Polsce

Obecna od ponad 20 lat w Polsce marka BABOR pojawiła się w zupełnie nowej oprawie na warszawskim Wilanowie, za sprawą otwarcia pierwszego w Polsce BABOR BEAUTY SPA.
BABOR BEAUTY SPA to najnowszy projekt firmy BABOR oferującej ekskluzywne zabiegi kosmetyczne i dedykowaną pielęgnację domową. W nowocześnie urządzonych wnętrzach lokalu przy ul. Sarmackiej 6 oddano do dyspozycji najbardziej wymagających klientów szukających piękna w najlepszym wydaniu 3 gabinety kosmetyczne oraz gabinet do manicure i pedicure. Starannie przeszkolony personel zapewnia profesjonalną opiekę  i doradztwo dotyczące zarówno wyboru zabiegu, jak i odpowiedniej pielęgnacji domowej.

 

W eleganckiej recepcji zadbano o możliwość zapoznania się z szeroką gamą produktów do pielęgnacji domowej. Biel i brąz to kolory dominujące w BABOR BEAUTY SPA. Połączone
z czystą, nowoczesną linią mebli dają osobom przebywającym w tym centrum piękna BABORA poczucie spokoju, porządku i komfortu.


BABOR BEAUTY SPA oferuje rytuały pielęgnacyjne o różnym czasie trwania. Obok zabiegów skoncentrowanych na specyficznych potrzebach różnych typów skóry, klienci BABOR BEAUTY SPA będą mieli możliwość skorzystania z ekskluzywnej pielęgnacji anti-aging na bazie linii HSR® oraz DOCTOR BABOR. Wśród produktów i zabiegów DOCTOR BABOR nie zabrakło oczywiście najnowszej propozycji laboratoriów firmy BABOR: polecanej przez wybitnych dermatologów spektakularnej linii neurokosmetyków Neuro Senstive Cellular dedykowanej skórze ekstremalnie wrażliwej, suchej oraz z atopowym zapaleniem.

 

Dla mężczyzn przewidziano specjalną pielęgnację BABOR Men ze składnikami zaczerpniętymi z dalekiej Syberii.

 

 

Na szczególną uwagę zasługuje seria baborganic, której receptura jest wolna od: syntetycznych barwników, syntetycznych substancji zapachowych, składników pochodzenia zwierzęcego, składników na bazie olejów mineralnych oraz nie zawiera parafiny, PEG (polietylenoglikol), składników poddawanych naświetlaniom, składników modyfikowanych genetycznie oraz parabenów. Znaleźć w niej można: naturalne ekstrakty pozyskiwane
z kontrolowanych biologicznie plantacji prowadzonych zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony zasobów naturalnych i gatunków roślin, emulgatory pochodzenia roślinnego, surowce opatrzone certyfikatem Ecocert, substancje zapachowe pochodzenia roślinnego (certyfikowane przez Ecocert).

 

W BABOR Beauty SPA znalazły się również wyjątkowe rytuały piękna z różnych zakątków świata znane dotąd przeważnie z luksusowych przyhotelowych SPA.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *