Kombajny dla ciała i ducha

Autor: Andrzej Altmark
SPA&wellness to nie tylko najdynamiczniej rosnący segment usług dodanych świadczonych przez obiekty noclegowe. To również szybko rozwijająca się gałąź wiedzy oraz nowoczesnego, opartego na najnowszych rozwiązaniach techniki, przemysłu.

Praktycznie co miesiąc producenci urządzeń do SPA&wellness oznajmiają o pojawiających się na rynku urządzeniach i nowinkach, które służą jednemu celowi: lepszemu i bardziej wydajnemu relaksowi oraz zabiegom podtrzymującym i przywracającym zdrowie i urodę. Poniżej przedstawiamy kilka nowości, które pojawiły się na rynku w ostatnich miesiącach. SPA Jet, to kapsuła kosmetyczna amerykańskiej firmy Sybarytic.

Model wyposażony jest w 11 programów do pielęgnacji SPA oraz ma 360-stopniowy, poziomy prysznic wyposażony w 20 głowic. Kapsuła oferuje trzy rodzaje masażu wodnego: masaż Vichy, bicze szkockie i deszcz tropikalny. Wyposażona jest również w system Hydrofusion, łączący w jedną siłę energię pary wodnej i ciepło promieniowania (sauna parowa i promienniki na podczerwień).

Ciepło promieniowania nagrzewa ciało, a para wodna tworzy jednocześnie warstwę wilgoci na powierzchni skóry. Ponadto kapsuła oferuje skuteczny masaż wibracyjny, funkcję emisji aromatu oraz system kolorowych świateł LED. Przedstawicielem firmy Sybarytic w Polsce [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl



Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *