Hosting – gościnność internetu

Autor: Jörg Lammers
Internet, ze swoim specyficznym językiem i funkcjami jakie oferuje, może się wydawać nieprzystępny, czy wręcz odpychający dla wielu właścicieli małych i średnich hoteli. Jednak pod pozornie niezrozumiałą oprawą każdy właściciel znajdzie niezwykłe atuty, dające duże możliwości bez specjalnego wysiłku. Im więcej będziemy wiedzieć o możliwościach, jakie w dzisiejszych czasach daje internet, tym lepiej będziemy mogli wykorzystać jego potencjał.

Poniżej prezentujemy klika prostych wskazówek, które pomogą zorganizować aktywność online każdego hotelu. Większość potrzeb związanych z internetem hotele mogą zaspokoić korzystając z usług firm specjalizujących się w hostingu stron internetowych, więc można się też zorientować, jakie usługi powinny znaleźć się w ofercie takiej firmy.   Storna internetowa Może być kluczowym elementem na drodze do sukcesu firmy. Jest ona elementem przyciągającym nowych klientów, miejscem ekspozycji usług firmy. Bez względu na wielkość hotelu strona www jest wizytówką firmy w sieci. Aby przyniosła firmie korzyści i była postrzegana profesjonalnie, przy jej tworzeniu i konfiguracji firmy powinny przestrzegać [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *