Hosting – gościnność internetu

Internet, ze swoim specyficznym językiem i funkcjami jakie oferuje, może się wydawać nieprzystępny, czy wręcz odpychający dla wielu właścicieli małych i średnich hoteli. Jednak pod pozornie niezrozumiałą oprawą każdy właściciel znajdzie niezwykłe atuty, dające duże możliwości bez specjalnego wysiłku. Im więcej będziemy wiedzieć o możliwościach, jakie w dzisiejszych czasach daje internet, tym lepiej będziemy mogli wykorzystać jego potencjał.


Poniżej prezentujemy klika prostych wskazówek, które pomogą zorganizować aktywność online każdego hotelu. Większość potrzeb związanych z internetem hotele mogą zaspokoić korzystając z usług firm specjalizujących się w hostingu stron internetowych, więc można się też zorientować, jakie usługi powinny znaleźć się w ofercie takiej firmy.

 

Storna internetowa

Może być kluczowym elementem na drodze do sukcesu firmy. Jest ona elementem przyciągającym nowych klientów, miejscem ekspozycji usług firmy. Bez względu na wielkość hotelu strona www jest wizytówką firmy w sieci. Aby przyniosła firmie korzyści i była postrzegana profesjonalnie, przy jej tworzeniu i konfiguracji firmy powinny przestrzegać [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Jörg Lammers

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *