Nowa szefowa Le Regina Warsaw…

Nowym dyrektorem generalnym 5-gwiazdkowego butikowego Mamaison Hotel Le Regina Warsaw została Marzanna Rutkowska, która wcześniej kierowała m.in. hotelem Novotel Centrum Gdańsk.

 

Marzanna Rutkowska jest związana z hotelarstwem od ponad dziesięciu lat. Doświadczenie zdobywała w grupie Accor, rozpoczynając współpracę z siecią od pozycji Human Resources Director i będąc odpowiedzialną za Polskę i kraje nadbałtyckie. Od 2005 roku pełniła obowiązki zastępcy dyrektora generalnego w Novotel Warszawa Airport, a w 2006 roku objęła stanowisko dyrektora generalnego w Novotel Centrum Gdańsk. Przez ostatanie dwa lata prowadziła z własną firmę doradczą w zakresie HR i hotelarstwa, świadcząc usługi na terenie kilku krajów europejskich. Marzanna Rutkowska ukończyła AWF w Krakowie na kierunku turystyka. Posiada także dyplom Executive MBA, uzyskany w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Z początkiem stycznia do zespołu Le Reginy dołączyła także Sandra Iwińska, która objęła stanowisko dyrektora działu sprzedaży i marketingu. Wcześniej pracowała w Radisson Blu Centrum Hotel Warsaw jako Senior Sales Manager i w Radisson Blu Hotel Letterkenny w Irlandii. Mamaison Le Regina zlokalizowany jest na warszawskiej Starówce. Posiada 61 indywidualnie zaprojektowanych pokoi i apartamentów, część rekreacyjną z basenem i sauną, dwie sale konferencyjne oraz kameralną restaurację La Rotisserie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *