Nowy szef Polonia Palace

Jacek Jasiński, związany z 4-gwiazdkowym hotelem Polonia Palace w Warszawie od 2005 roku, został jego dyrektorem generalnym.
Jasiński rozpoczął pracę w Polonia Palace jako dyrektor F&B (gastronomii). W 2009 roku został dyrektorem sprzedaży i marketingu. Dzięki swojemu długiemu i zróżnicowanemu doświadczeniu zawodowemu w hotelu Polonia Palace dobrze poznał pracowników poszczególnych działów w hotelu i jego klientów. – Przez ponad sześć lat miałem przyjemność być częścią zespołu Polonia Palace. Znam ten hotel, znam jego ludzi i znam jego gości. Dołożę wszelkich starań, aby moja wiedza i doświadczenie praktyczne zostało dobrze wykorzystane w celu efektywnego odpowiadania na potrzeby naszych gości, utrzymywania naszych wysokich standardów i ciągłego poprawiania jakości naszych usług. Przed dołączeniem do zespołu Polonia Palace przez dwa lata pracował w 5-gwiazdkowym hotelu Frederick’s Hotel & Spa w Londynie, a przez trzy lata w hotelach niemieckich. Uczestniczył w General Manager’s Program na Cornell University w USA, zdobył tytuł MBA Uniwersytetu w Montrealu w Kanadzie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *